• Pakowarka próżniowa dwukomorowa 45x60 cm

Numer katalogowy: YG-09307
22755.00 -12% 19999.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Przesyłka 0
Kurier (Pobranie) 0
Kurier 0
Dostępność niskie stany magazynowe

Zamówienie telefoniczne: 664045533

Zostaw telefon

Dwukomorowa pakowarka próżniowa jest bardzo przydatnym narzędziem w każdym punkcie gastronomicznym. Pozwala bowiem próżniowo zapakować żywność, która bez dostępu tlenu znacznie dłużej zachowuję świeżość. Zapakowane w ten sposób produkty można następnie przechowywać w chłodziarko-zamrażarce przez bardzo długi okres czasu. Pozwala to na zminimalizowanie strat związanych z wyrzucaniem niezużytych produktów lub gdy zbliża się ich termin przydatności do spożycia.

image

Pakowanie próżniowe doskonale nadaje się także do marynowania potraw. Dzięki próżni marynata wnika znacznie głębiej w produkt co pozwala osiągnąć dużo lepsze efekty w porównaniu z metodami tradycyjnymi.

Niezbędne jest także do przygotowywania coraz bardziej popularnego sous vide.

Dwie pompy osiągają wydajność do 20m3/h każda oraz dwie listwy zgrzewające o szerokości 600mm  pozwalają na bardzo szybkie pakowanie nawet dużych worków. W pełni automatyczny proces pakowania oraz możliwość regulacji czasu zgrzewania znacznie ułatwiają i przyspieszają pracę. Natomiast zainstalowany cyfrowy wyświetlacz oraz wskaźnik ciśnienia są czytelne i zapewniają pełną kontrolę nad całym procesem pakowania.

Pakowarka próżniowa wykonana jest z najwyższej jakości surowców.

Komora próżniowa, o wymiarach 450x600x160 zrobiona jest ze stali  nierdzewnej, co gwarantuje bardzo długi okres użytkowania.

image

Zaokrąglone kształty ułatwiają utrzymanie jej w czystości.


image


Pakowarka dwukomorowa o wymiarach zewnętrznych 720x1460x980mm waży 233kg co pozwala na ustawienie jej w dowolnym miejscu. Urządzenie ma moc 2x900W i zasilane jest napięciem 480V .

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.