• Kategorie
  • Szukaj
  • Miksery planetarne gastronomiczne

Miksery planetarne gastronomiczne to profesjonalne urządzenia, które doskonale sprawdzają się zarówno w dużych lokalach serwujących wyszukane dania, jak i znacznie mniejszych kuchniach. Przeznaczone są głównie do wyrabiania ciast lekkich, ubijania piany, a także mieszania farszu. Ich wszechstronne zastosowanie sprawia, że trudno sobie bez nich wyobrazić gotowanie w wielu restauracjach, barach, a także cukierniach. Dzięki nim możemy przyrządzić ulubione krokiety z pysznym nadzieniem, słodkie ciasta, a także wiele deserów. W sklepie Termosy.com.pl można znaleźć miksery planetarne od renomowanej firmy Yato. Wyróżniają się one przede wszystkim estetycznym wyglądem, wysoką jakością materiałów, z jakich zostały wykonane, a także dużą mocą i szeregiem dodatkowych akcesoriów.

Miksery planetarne gastronomiczne dla Twojego lokalu

Miksery planetarne gastronomiczne to niezwykle nowoczesne i przydatne urządzenia. Dzięki swojej wielofunkcyjności, możemy w nich wymieszać wiele różnorodnych produktów - od ubijania delikatnej piany, aż do wyrabiania aromatycznego farszu z mięsem. Umożliwia to szereg dodatkowych, wymiennych akcesoriów, które zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o konkretnych składnikach. W zestawie można znaleźć na przykład specjalną rózgę do ubijania piany, jak również hak przystosowany do mieszania ciasta.

Miksery planetarne będą niezastąpionym pomocnikiem we wszelkiego typu lokalach gastronomicznych. Dzięki jednemu urządzeniu możemy stworzyć wiele wyszukanych potraw, jak również bardziej tradycyjnych, ale niezwykle lubianych dań z kuchni polskiej.

Dlaczego warto postawić na mikser planetarny gastronomiczny

Sekretem miksera planetarnego gastronomicznego jest to, w jaki sposób ubija lub miesza ciasto. Otóż mieszadło obraca się nie tylko wokół własnej osi, ale również w pobliżu krawędzi misy. W ten sposób wszelkie składniki są ze sobą idealnie połączone, a potrawy zawsze zachwycają swoim smakiem. Miksery planetarne z powodzeniem mogą zastąpić szereg innych, mniejszych urządzeń. Pozwoli nam to zaoszczędzić nie tylko pieniądze, ale także cenne miejsce na blacie. W ofercie sklepu Termosy.com.pl można znaleźć miksery planetarne o różnej pojemności misy - od 10 do aż 60 litrów.

  • Opinie naszych klientów
 
termosy.com.pl Reviews with ekomi-pl.com