• Kategorie
  • Szukaj
  • Płyny do zmywarek gastronomicznych

Płyny do zmywarek gastronomicznych są niezbędne, aby utrzymać naczynia w idealnej czystości. Dzięki nim wszelkiego rodzaju talerze, sztućce bądź kieliszki będą zawsze nie tylko idealnie umyte, ale także pozbawione nieestetycznych smug bądź zacieków. W każdym lokalu gastronomicznym kluczowe jest to, aby dania dla gości nie tylko doskonale smakowały, ale dodatkowo też były podane w odpowiedni sposób.

Źle wyglądająca zastawa stołowa może popsuć cały efekt, dlatego szczególną uwagę należy zwrócić na to, w jakich detergentach myjemy wszystko to, na czym podawane są posiłki. W restauracjach pracownicy często muszą się mierzyć z naprawdę trudnymi zabrudzeniami. Aby skutecznie usunąć plamy, przypalenia czy zacieki, nie wystarczy tylko specjalistyczny sprzęt. Niezbędne są także płyny do zmywarek gastronomicznych, które z jednej strony są bardzo skuteczne, a z drugiej chronią naczynia.

Sprawdź naszą ofertę i wybierz profesjonalny płyn do mycia w zmywarkach gastronomicznych, aby kompleksowo zadbać o najwyższy poziom higieny w lokalu.

W asortymencie mamy także odkamieniacze czy chemię do ekspresów do kawy, a także inne produkty z zakresu chemii gospodarczej. Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem.

  • Opinie naszych klientów
 
termosy.com.pl Reviews with ekomi-pl.com