• Kategorie
  • Szukaj
  • Patelnie elektryczne i gazowe

Patelnie elektryczne i patelnie gazowe są ważnym elementem wyposażenia barów czy restauracji. Można w nich smażyć, gotować lub dusić. Oferowane przez nas urządzenia cechują się wysoką jakością, co sprawia, że przez długi czas służą swoim użytkownikom i zapewniają bezawaryjne działanie. W asortymencie znajdziesz patelnie elektryczne i patelnie gazowe o różnej pojemności. Zapraszamy do zapoznania się z produktami.

Patelnie elektryczne - niezbędne wyposażenie kuchni w gastronomii

Oferowane przez sklep Termosy.com.pl patelnie elektryczne to nowoczesne i niezwykle praktyczne urządzenia. W wielu lokalach gastronomicznych stanowią niezbędny element wyposażenia w kuchni i trudno wyobrazić sobie bez nich udane przyrządzenie wielu dań. W naszym asortymencie posiadamy patelnie elektryczne (patelnie elektryczne uchylne) renomowanej firmy Stalgast. Wyróżniają się łatwością obsługi, czyszczenia, a także bezawaryjnym działaniem. Z ich pomocą można sprawnie przygotowań nawet bardzo duże ilości różnorodnych dań. Patelnie elektryczne są używane m.in. do smażenia kotletów, gotowania bigosu, duszenia potraw, a nawet przyrządzania ryb i sosów. Jedno urządzenie pozwoli na stworzenie atrakcyjnej kart dań, która zyska uznanie gości preferujących różne smaki - od tradycyjnej kuchni do bardziej wyszukanych potraw.

Patelnie elektryczne posiadają specjalną konstrukcję, która umożliwia sprawne wyjmowanie lub zlewanie z nich zawartości. To pozwala na zachowanie najwyższych standardów higieny oraz czystości na stanowisku pracy. Ponadto patelnie elektryczne są bardzo łatwe w czyszczeniu. Modele ze stali nierdzewnej są odporne na uszkodzenia i zarysowania.

Patelnie gazowe - nowoczesne patelnie uchylne od Termosy.com.pl

Patelnie gazowe (patelnie uchylne) bardzo dobrze sprawdzą się w małej, średniej, jak i dużej gastronomii. We wszystkich miejscach będą nieocenionym pomocnikiem każdego szefa kuchni. Patelnie gazowe Stalgast to nowoczesny sposób obróbki termicznej, a także wyjątkowy design. Wysokiej jakości materiały oraz dbałość o detale przy konstruowaniu patelni gazowych sprawia, że przez bardzo długi czas działają bezawaryjnie oraz zachowują estetyczny wygląd. Dzięki temu elegancko prezentują się w kuchni i dają możliwość przygotowywania dań z zachowaniem wszelkich norm sanitarnych. Ponadto są łatwe w czyszczeniu, a ich powierzchnie jest odporna na zarysowania.

Patelnie gazowe zostały stworzone do sprawnego gotowania, smażenia, duszenia czy grillowania potraw. Jedno urządzenie pozwoli przygotowywać różnorodne potrawy - od tradycyjnych kotletów schabowych po wyszukane smaki kuchni orientalnej czy śródziemnomorskiej. W lokalach gastronomicznych patelnie gazowe są urządzeniami cenionymi za swoją niezawodność działania, szybkość obróbki termicznej dań oraz oszczędność przestrzeni w zapleczu kuchennym. Jedno urządzenie, jakim jest patelnia gazowa, z powodzeniem zastąpi szereg innych sprzętów.

Wybierz sprawdzone patelnie elektryczne i patelnie gazowe

Nasz asortyment na patelnie elektryczne i patelnie gazowe został przemyślany tak, aby dostosować się do oczekiwań zarówno doświadczonych restauratorów oraz szefów kuchni, jak i osób dopiero zaczynających swoją przygodę z prowadzeniem lokalu gastronomicznego. W oferowanych patelniach można przygotować wiele różnych potraw, zatem to świetna inwestycja dla każdego, kto szuka wielozadaniowego urządzenia do kuchni w barze lub restauracji. Wysoka jakość oraz nowoczesny design sprawiają, że patelnie elektryczne i patelnie gazowe staną się niezbędnym wyposażeniem w wielu miejscach.

  • Opinie naszych klientów
 
termosy.com.pl Reviews with ekomi-pl.com