• Kategorie
  • Szukaj
  • Chłodziarki i lodówki barowe

Chłodziarki i lodówki barowe to profesjonalne urządzenia chłodnicze, które są niezwykle przydatne w różnych lokalach gastronomicznych. Taki sprzęt z całą pewnością sprawdzi się w barach, restauracjach, pubach, a także wszędzie tam, gdzie serwuje się wiele schłodzonych napojów. Lodówka barowa posiada przeszklone drzwi, dlatego nie tylko utrzymuje butelki w niskiej temperaturze, ale dodatkowo pozwala eksponować różne napoje, pozwalając klientom zapoznać się z ofertą lokalu.

W ofercie sklepu gastronomicznego Termosy.com.pl oferujemy lodówki oraz chłodziarki barowe od znanych producentów. Tego typu witryny chłodnicze stanowią świetne rozwiązanie, kiedy szukamy miejsca do przechowywania butelek w odpowiednio niskich temperaturach. Można w nich trzymać nie tylko popularne napoje w butelkach czy puszkach, ale także wina, piwa czy wiele innych alkoholi.

Lodówki i chłodziarki barowe - idealne do barów oraz innych lokali

Lodówka barowa (określana także jako barowa szafa chłodnicza) to specjalistyczne urządzenie do przechowywania butelek wszędzie tam, gdzie liczy się także ich elegancka ekspozycja. Chłodziarki oraz lodówki barowe posiadają specjalne przeszklone drzwi, dzięki czemu bez trudu mamy możliwość zapoznania się z ich zawartością. Tego typu witryny chłodnicze znajdziemy najczęściej w takich miejscach jak bary czy puby.

Urządzenia możemy bez trudu dopasować do naszych indywidualnych potrzeb, biorąc pod uwagę ich rozmiar, ilość półek czy szereg dodatkowych funkcji. Barowa szafa chłodnicza może posiadać na przykład funkcję automatycznego odszraniania, dzięki temu prezentuje się estetycznie i ułatwia zapoznanie się z zawartością.

Chłodziarki barowe w ofercie sklepu Termosy.com.pl

Posiadamy bogaty wybór lodówek oraz chłodziarek barowych od renomowanych producentów, między innymi firmy Stalgast czy Yato. Odpowiednia lodówka barowa to świetne rozwiązanie, aby zwiększyć prestiż lokalu, a jednocześnie ułatwić przechowywanie butelek.

  • Opinie naszych klientów
 
termosy.com.pl Reviews with ekomi-pl.com