• Kategorie
  • Szukaj
  • Piece unox - konwekcyjno parowe

W naszym sklepie znajdą Państwo urządzenia zaawansowane technologicznie jakimi, bez wątpienia są piece konwekcyjno-parowe Unox. Gwarantują one nie tylko wysoką jakość serwowanych potraw, ale również umożliwiają szybką i precyzyjną obróbkę termiczną, stawiając na wydajność. Prosimy o zapoznanie się z ofertą pieców i akcesoriów dedykowanych dla różnych rodzajów lokali gastronomicznych. Możliwe jest np. gotowanie kilku rzeczy jednocześnie, a wielofunkcyjność polega na możliwości zastosowania różnego rodzaju obróbki: pieczenie, gotowanie na parze, blanszowanie, podgrzewanie, grillowanie, a nawet wędzenie. Dodatkową zaletą jest to, że zapachy przygotowywanych jednocześnie potraw nie mieszają się ze sobą. 

PIECE KONWEKCYJNO-PAROWE UNOX  dla GASTRONOMII

System konwekcyjny sprawia, że obieg powietrza w urządzeniu jest równomierny i gwarantuje doskonałą jakość potraw. Dodatkowa funkcja wytwarzania pary poszerza wachlarz możliwości tak, by możliwe było serwowanie dań nie tylko smacznych ale i zdrowych.


PIECE UNOX KONWEKCYJNO-PAROWE DLA PIEKARNI I CUKIERNI

Oferujemy najnowsze technologicznie piece dla zapewnienia wysokiej jakości, równomierne wypieki w cukierniach i piekarniach.


PIECE KONWEKCYJNE DO PIEKARNI I CUKIERNI

Posiadamy również piece konwekcyjne firmy Unox dedykowane zakładom piekarskim i cukierniom.

Zobacz też termosy, wyposażenie pizzerii, a także odstojniki na miód ze stali nierdzewnej