• Kategorie
  • Szukaj
  • Przechowywanie i transport żywności

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo niezbędne elementy służące do przechowywania w odpowiedni sposób żywności, tak aby zapewnić najwyższe standardy higieny i jakość potraw. Tu znajdą też państwo wszelkiego rodzaju pojemniki i torby do transportu żywności.

 

POJEMNIKI GN

Posiadamy profesjonalne pojemniki Gastro Norm (GN), a więc o standardowych wymiarach po to, by lepiej dopasować je do różnych typów urządzeń gastronomicznych. Pojemniki wykonane są z różnych materiałów, w zależności od potrzeb: ze stali nierdzewnej, poliwęglanu, polipropylenu i z aluminium.

BLACHY I RUSZTY

Specjalistyczne blachy wypiekowe, ruszty i siatki na frytki wykonane z aluminium lub  stali. Wśród nich znajdą Państwo również pokryte silikonem blachy. 

 

POJEMNIKI TERMOIZOLACYJNE

W pełni profesjonalne pojemniki termoizolacyjne do przewożenia żywności. Polipropylen, z którego są wykonane to materiał o optymalnej sprężystości i wytrzymałości, a także lekki. Dodatkowy atutem jest łatwość czyszczenia. Pojemniki są dopasowane do norm GN.

 

WÓZKI TRANSPORTOWE

Wózki transportowe są niezbędne do przenoszenia większej ilości naczyń lub dań. Oferujemy wózki platformowe, kelnerskie, wózki na blachy lub talerze.

 

POJEMNIKI MAGAZYNOWE

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą pojemników magazynowych tak do przechowywania żywności jak i jej transportowania. Znajdą tu Państwo podajniki, tacki, pudełka, wieczka, pojemniki na sztućce i wiele innych, przydatnych elementów. 

 

TORBY TERMOIZOLACYJNE

Winylowe, wytrzymałe torby termoizolacyjne dla dostawców pizzy izolują temperaturę i nie przepuszczają wilgoci do środka, a dzięki otworom wentylacyjnym nie dochodzi do zaparowania wypieku. 

 

REGAŁY SKŁADANE

Posiadamy składane regały chromowane i polipropylenowe przeznaczone dla gastronomii, do przechowywania pojemników z żywnością. W naszej ofercie znajdują się również łączniki i półki do regałów.

PAKOWARKI PRÓŻNIOWE

Dzięki pakowarkom zapewniającym próżnię, produkty spożywcze tak stałe, jak i płyny dłużej zachowają świeżość. Posiadamy w naszej ofercie pakowarki komorowe i listwowe. Warto zwrócić uwagę na parametry oferowanych przez nas produktów. Dodatkowe akcesoria są również dostępne w naszym sklepie. 

  • Opinie naszych klientów
 
termosy.com.pl Reviews with ekomi-pl.com