• Kategorie
  • Szukaj
  • Zmywarki do szkła barowe gastronomiczne

Trudno wyobrazić sobie prowadzenie baru, kawiarni czy restauracji bez odpowiednich naczyń, w których każdego dnia serwuje się różnorodne napoje. Najczęściej są to eleganckie, wysokie szklanki do drinków i koktajli, kufle do piwa, kieliszki do białego bądź czerwonego wina, a także tradycyjne filiżanki na gorącą kawę, czekoladę i herbatę. Niezwykle istotne jest utrzymanie delikatnego szkła nie tylko w nienagannej czystości, ale również zapewnienie wizualnego efektu nieskazitelnej świeżości bez wszelkich smug i zarysowań. W tym celu niezbędne będą zmywarki barowe do szkła z oferty sklepu Termosy.com.pl. Dzięki nim każdego dnia zastawa będzie prezentować się jak nowa, subtelnie połyskując na stole i zachwycając idealną czystością. Sprawdź asortyment i wybierz zmywarki do szkła renomowanej, uznanej w branży gastronomicznej marki Stalgast.

Zmywarki do szkła - co je wyróżnia?

Zmywarki do szkła (określane również bardzo często jako zmywarki barowe) wyróżniają się przede wszystkim niewielkimi rozmiarami, dlatego bez problemu zmieszczą się nawet w tych lokalach gastronomicznych, które posiadają niewielkie zaplecze kuchenne. To doskonała opcja dla barów (na co wskazuje już sama ich nazwa) czy kawiarni. Właśnie tam ilość wolnego miejsca jest zazwyczaj mocno ograniczona, za to ilość szklanek czy kieliszków do umycia rośnie z każdą minutą. Będą doskonałe do precyzyjnego mycia nie tylko szkła, ale również porcelany barowej czy sztućców. Wspomniane urządzenia cechuje też krótki program mycia oraz nabłyszczania, toteż naczynia bardzo szybko są gotowe do użytku zaraz po ich wyjęciu. Nie można oczywiście zapominać o ich ekonomicznej stronie, czyli niewielkim zużyciu wody w czasie jednego cyklu. Zmywarki barowe do szkła to rozwiązanie dla osób ceniących sobie niezawodne sprzęty w lokalu, dzięki którym codzienne obowiązki wykonywane są nie tylko szybciej, ale także z dużo większą dokładnością.

Zmywarki do szkła - odkryj profesjonalne zmywarki barowe

Nieskazitelnie czyste naczynia świadczą przede wszystkim o tym, że nasz lokal ceni sobie wysokie standardy obsługi. To informacja dla gości, że mogą czuć się u nas bezpiecznie. Potrawy i napoje powinny być nie tylko odpowiednio przygotowane, ale też podane na nieskazitelnie czystych naczyniach. Kieliszki czy szklanki, w których podajemy wino albo drinki, nie mogą posiadać smug czy zarysować. Ich pielęgnacja jest niezwykle ważna, ale też trudna. Doskonałym rozwiązaniem problemu są zatem zmywarki do szkła, czyli profesjonalne zmywarki barowe. Ich zakup to szereg funkcji, które bardzo pozytywnie wpływają na pracę całego zespołu.

Zmywarki barowe pozwalają zaoszczędzić wiele czasu, który zwykle poświęcany jest na ręczne zmywanie szkła z użyciem gąbki i płynu do naczyń. Przedstawione rozwiązanie posiada również szereg innych zalet. Przede wszystkim podczas tradycyjnego zmywania (przede wszystkim bardzo dużej ilości kieliszków czy szklanek) bardzo łatwo przez nieuwagę stłuc szkło. Zmywarki barowe pozwalają nam wyeliminować ten przykry incydent. Dodatkowo mamy pewność, że za każdym razem naczynia będą idealnie czyste, a my nie musimy poświęcaj dodatkowej energii na ich polerowanie.

Zmywarki barowe ze sklepu Termosy.com.pl

Zmywarki barowe ze sklepu Termosy.com.pl zostały wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnej. Taki materiał jest przede wszystkim bardzo odporny na uszkodzenia i zarysowania, a dodatkowo prezentuje się nowocześnie i elegancko. Jest też łatwy w czyszczeniu, co ma ogromne znaczenie w branży, gdzie każdego dnia serwuje się posiłki oraz napoje dla gości. Dodatkowo urządzenia są łatwe w obsłudze, co zapewnia precyzyjne i trwałe oznakowanie na panelu sterowania. Nasze zmywarki barowe posiadają atest dla sanepidu, co potwierdza ich niezawodność. Dodatkowo w asortymencie można znaleźć wszelkie niezbędne płyny i inne środki, dzięki którym naczynia będą idealnie czyste, a sprzęt będzie wyróżniać się niezawodnym działaniem.

  • Opinie naszych klientów
 
termosy.com.pl Reviews with ekomi-pl.com