• Kategorie
  • Szukaj
  • Krajalnice gastronomiczne do sera i wędlin

Profesjonalne krajalnice gastronomiczne to urządzenia niezbędne w wielu sklepach spożywczych, lokalach serwujących dania w formie zimnej płyty, stołówkach, supermarketach i wszystkich tych miejscach, w których chcemy pokroić duże ilości serów oraz wędlin na idealnie równe plastry. Charakteryzują się wysoką jakością wykonania, a wbudowane ostrzałki, osłonki na noże i tace podawcze zapewniają nie tylko szybką, ale również bardzo bezpieczną pracę. W ofercie sklepu internetowego Termosy.com.pl znajdziesz bogaty asortyment na krajalnice do wędlin i sera od renomowanych producentów (Stalgast i Ohaus), którzy od lat cieszą się zaufaniem zarówno w dużej, jak i małej gastronomii.

Krajalnice gastronomiczne - niezbędne w dużych sklepach spożywczych i nie tylko

W wielu miejscach krojenie żywności na estetyczne plasterki o równej średnicy to codzienność. Na pierwszym miejscu można wymienić tutaj oczywiście różnego rodzaju sery oraz wędliny. Wykorzystujemy je w kuchni do przygotowania kanapek, ale też bardziej wyszukanych potraw. Szwedzki stół i dania w formie zimnej płyty to nieodłączny element niemal każdej imprezy rodzinnej lub firmowej. W domowym zaciszu najczęściej używane są niewielkie krajalnice, jednak w zakładach pracy należy postawić na wysokiej klasy sprzęty.

Krajalnice gastronomiczne do wędlin i sera będą niezawodne zarówno w branży gastronomicznej, jak i wielu sklepach mięsnych. Z ich zalet korzysta się także w restauracjach czy hotelach. Wszędzie tam liczy się szczególnie nie tylko jakość serwowanych dań, ale także to, jak zostały one podane. Pyszne sery to idealna przystawka, a bez wędlin trudno wyobrazić sobie udane i pożywne śniadanie. To właśnie dzięki odpowiednim krajalnicom sklepowym do wędlin każdego dnia możemy kupić ulubione szynki w idealnie pokrojonych plastrach.

Jakie krajalnice do wędlin i sera wybrać?

Do krojenia wędlin bardzo często używamy tradycyjnych noży. Podobnie jest zresztą z serami. Niejednokrotnie bywa tak, że plastry wychodzą nam nierówne, a całość ułożona na talerzu nie prezentuje się zbyt apetycznie. Nóż nie zawsze jest też w stanie poradzić sobie ze zbyt twardym lub miękkim gatunkiem sera. Sam proces krojenia bywa męczący i często kończy się skaleczeniem. Rozwiązaniem tego problemu są oczywiście profesjonalne krajalnice gastronomiczne.

Krajalnica gastronomiczna, używana do krojenia wędlin i sera, jest bardzo łatwa w obsłudze, a sam proces cięcia na plasterki jest szybki i bezpieczny. Dzięki niej pokroimy nawet bardzo duże ilości produktów bez zmęczenia. Jaką zatem krajalnicę warto wybrać? W tym miejscu warto zwrócić uwagę na jej budowę, a także producenta, który zapewnia sprzęt najwyższej klasy. Krajalnice do wędlin i sera wyróżnia między innymi wbudowana ostrzałka, zapewniająca idealnie ostre noże. Dzięki temu przystosowana jest nawet do bardzo intensywnego użytku. Kolejna ważna kwestia to regulowane ostrze. Dzięki niemu plastry serów oraz wędliny będą miały optymalną grubość.

Podstawową zasadą lokali gastronomicznych (i nie tylko) jest, aby sprzęt znajdował się w idealnej czystości. Warunki higieniczne odgrywają przecież kluczową rolę wszędzie tam, gdzie serwuje się żywność. Krajalnice do wędlin i sera zostały wykonane z wysokiej jakości anodowanego aluminium. To sprawia, że jest ono odporne na korozję, nie zatrzymuje brudu, a sam proces pielęgnacji jest znacznie prostszy. Do tego warto podkreślić też wyższe walory estetyczne takiego materiału, który błyszczy się i prezentuje bardzo okazale.

Profesjonalne krajalnice do wędlin i serów ze sklepu Termosy.com.pl

Krajalnica gastronomiczna do wędlin i sera to urządzenie niezbędne w naprawdę wielu miejscach. W naszym sklepie przygotowaliśmy szeroki wybór krajalnic od renomowanych i uznanych na rynku producentów. Idealnie sprawdzą się w gastronomii, jak i sklepach spożywczych czy mięsnych. Łatwe czyszczenie oraz obsługa bardzo pozytywnie wpływają na komfort pracy. Przydatne będą też w przypadku cateringu i branży hotelarskiej, gdzie każdego dnia w kuchni trzeba przygotować śniadania dla setek gości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na modele krajalnic, które można dopasować do własnych potrzeb, jak też specyfiki danego miejsca.

Wspomniany sprzęt to nowy wymiar krojenia i plastry o idealnej średnicy. Od teraz możesz zapomnieć o żmudnym krojeniu przy użyciu tradycyjnego noża. Polecamy również sprawdzić pozostałe sprzęty i akcesoria znajdujące się w naszej ofercie. W sklepie internetowym znajdziesz wyposażenie niezbędne zarówno w domu, jak i profesjonalnej gastronomii.

  • Opinie naszych klientów
 
termosy.com.pl Reviews with ekomi-pl.com