• Kategorie
  • Szukaj
  • Łuskarki do lodu

Łuskarki do lodu stanowią przykład profesjonalnych urządzeń mroźniczych, których zadaniem jest wytwarzanie dużych ilości lodu łuskowego. Wykorzystywany jest on między innymi do chłodzenia wielu produktów, jak ryby, mięsa czy owoce morza. Dzięki temu na dłużej zachowują one swoją świeżość oraz estetyczny wygląd. Właśnie z tego powodu łuskarki do lodu będą niezastąpione w wielu miejscach - supermarketach, sklepach rybnych, stoiskach oferujących świeże mięsa, hurtowniach, a także wielu innych. W ofercie sklepu gastronomicznego Termosy.com.pl można znaleźć łuskarki do lodu chłodzone wodą lub powietrzem.

Oferujemy wyłącznie produkty od renomowanych producentów, dzięki czemu nasi klienci mają gwarancję, że wszystkie urządzenia chłodnicze spełniają najwyższe standardy. Nie tylko wyróżniają się dużą mocą, ale także wykonane są z najwyższej jakości materiałów, a do tego przez długi czas mogą działać na najwyższych obrotach.

Łuskarki do lodu i ich zastosowanie

Łuskarki do lodu są urządzeniami, które pozwalają na jego ciągłą produkcję. Sam lód łuskowy posiada swoje specyficzne właściwości, które sprawiają, że jest bardzo często wykorzystywany w handlu i gastronomii. Przede wszystkim jest on suchy, a dzięki temu nie topnieje zbyt szybko i nie zbryla się. Wykorzystywany może być z jednej strony do odpowiedniego przechowywania produktów spożywczych, ale także dodatek do drinków czy koktajli. Ponadto może stanowić element dekoracyjny - pozwala ona na znacznie ładniejszą ekspozycję mięs, ryb, owoców morza czy soków, niż tradycyjne przechowywanie w lodówkach.

Łuskarki do lodu mogą nam znacznie pomóc w ekspozycji produktów, a tym samym ich sprzedaży. Dzięki temu, że produkty są odpowiednio wyeksponowane, klienci mogą w pełni zapoznać się z ofertą danego sklepu, a także samodzielnie wybrać najlepiej im odpowiadającą sztukę mięsa bądź rybę. Ponadto są one gwarancją tego, że żywność jest przechowywana w prawidłowy sposób i jest zawsze świeża.

W jakich miejscach nie może zabraknąć łuskarek do lodu?

Łuskarki do lodu są urządzeniami, które znajdą zastosowanie w wielu miejscach. Ich użycie nie ogranicza się wyłącznie do supermarketów czy sklepów rybnych. Jak już zostało wspomniane, lód łuskowy służy do przechowywania świeżej żywności w optymalnie niskiej temperaturze, ale może także stanowić doskonały dodatek na przykład do drinków lub innych napojów. Właśnie z tego powodu zastosowanie łuskarek do lodu jest znacznie szersze. Doskonale sprawdzają się restauracjach, barach, dyskotekach, hotelach czy nawet punktach medycznych. Wszędzie tam lód łuskowy może być powszechnie wykorzystywany, dlatego niezbędna jest jego stała produkcja.

Niezawodne łuskarki do lodu w ofercie naszego sklepu

W naszej ofercie można znaleźć dwa rodzaje łuskarek. Pierwszym z nich są łuskarki chłodzone powietrzem, natomiast drugim - chłodzone wodą. Są to urządzenia bardzo dporna na intensywne użytkowanie, dlatego są idealne do branży gastronomicznej, gdzie szczególnie liczy się niezawodność. Łuskarki do lodu, w zależności od wybranego modelu, mogą wytwarzać 95 lub nawet 155 kilogramów lodu na dobę. W ten sposób świeże produkty spożywcze mają zapewnione idealne warunki przechowywania przez cały czas.

W sklepie Termosy.com.pl można znaleźć także profesjonalne urządzenia chłodnicze do gastronomii, jak szafy mroźnicze, zamrażarki gastronomiczne, a także stoły mroźnicze. W ten sposób w jednym miejscu można kompleksowo wyposażyć swój lokal we wszystkie niezbędne sprzęty i urządzenia.

  • Opinie naszych klientów
 
termosy.com.pl Reviews with ekomi-pl.com