• Kategorie
  • Szukaj
  • Piece do piekarni i cukierni

Piece do piekarni i cukierni to zaawansowane urządzenia, które doskonale sprawdzają się nie tylko w wymienionych lokalach, ale wszędzie tam, gdzie wypieka się chleby, bułki, rogaliki lub ciasta. W ofercie sklepu Termosy.com.pl można znaleźć modele od renomowanych producentów, co zapewnia nie tylko ich trwałość i niezawodność, ale także łatwość obsługi.

Zapoznaj się z naszym asortymentem i wybierz profesjonalny piec do piekarni albo cukierni, dzięki któremu będziesz mógł rozwinąć swój biznes. Świeże wypieki to w tych miejscach podstawa, dlatego warto zrobić wszystko, aby za każdym razem smakowały idealnie. Konwekcyjno-parowe piece to rozwiązanie, na które od lat stawiają zawodowcy związani z branżą gastronomiczną. Dołącz do grona najlepszych piekarzy bądź cukierników i postaw na niezawodne rozwiązania, jeżeli chodzi o wyposażenie miejsca pracy.

Niezawodne piece do piekarni i cukierni w naszej ofercie

Odpowiedni piec to chyba najważniejszy element wyposażenia w każdej piekarni czy cukierni. To właśnie dzięki niemu każdego dnia można wypiekać różnorodne specjały, które potem trafiają na stoły klientów. Bardzo ważne jest to, aby pieczywo lub słodkie wypieki zachwycały nie tylko swoim wyglądem, ale także chrupkością, zapachem i idealnym wnętrzem. W przypadku chleba czy bułek klienci zwracają uwagę na przyrumienioną, chrupiącą skórkę. Jeżeli chcemy uzyskać taki efekt, warto zainwestować w piece do piekarni i cukierni od renomowanych producentów.

W naszym sklepie gastronomicznym można znaleźć bogaty wybór urządzeń, jakimi są piece piekarnicze albo cukiernicze. Przede wszystkim można je doskonale dopasować do wybranego miejsca pod kątem rozmiaru, co jest istotne chociażby ze względu na komfort ich używania. Małe piece do piekarni i cukierni możemy wykorzystać na przykład w niewielkich sklepach spożywczych, gdzie często przez cały dzień wypieka się bułki lub rogaliki. W profesjonalnych zakładach warto jednak zainwestować w znacznie bardziej zaawansowane sprzęty, które także dostępne są w sprzedaży.

Co wyróżnia piece do piekarni i cukierni?

Czym wyróżniają się piece do piekarni i cukierni z naszego sklepu? Oto kilka kluczowych parametrów mających znaczący wpływ nie tylko na jakość wypieków, ale także komfort pracy.

Elegancki oraz minimalistyczny wygląd sprawia, że piece do piekarni i cukierni są nie tylko praktycznymi urządzeniami, ale także znacząco wpływają na estetykę miejsca.

Intuicyjny panel sterowania pozwala na bardzo łatwą obsługę piece, co ma duże znaczenie przede wszystkim podczas intensywnego użytkowania, kiedy wszystkie wypieki muszą być gotowe na czas.

Alarm na koniec cyklu pracy poinformuje nas, kiedy wypieki będą gotowe, dlatego w tym czasie spokojnie możemy zająć się innymi czynnościami. To bardzo przydatne rozwiązanie szczególnie w przypadku, kiedy personel w pracy nie jest zbyt liczny. Nie ma już potrzeby pilnowania czasu do końca wypieku.

Nasze piece do piekarni i cukierni posiadają możliwość regulacji stopnia wilgotności od 0 do 100 procent, dzięki czemu pieczywo lub słodkie ciasta zawsze będą smakować idealnie.

Wewnętrzne oświetlenie LED pozwala na bieżąco kontrolować wygląd wypieków, a do tego jest bardzo ekonomiczne i nie powoduje produkcji dodatkowego ciepła.

Piece do piekarni i cukierni dostępne są zarówno w wersji dotykowej, jak i manualnej, co pozwala wybrać model idealnie dopasowany do potrzeb użytkowników. Oferujemy piece gazowe oraz elektroniczne.

Piece do piekarni i cukierni - na co zwrócić uwagę przed zakupem?

Piece do piekarni i cukierni, aby najlepiej spełniały swoje funkcje, powinny być prawidłowo dopasowane do specyfiki danego lokalu, jak również indywidualnych wymagań użytkowników. Na początku bardzo ważne jest to, aby oszacować ilość przyrządzanych każdego dnia wypieków. Pod tym kątem należy potem wybrać nie tylko moc, ale także rozmiar pieca.

Jeżeli zaplecze nam na to pozwala, warto zainwestować w duży piec do piekarni lub cukierni, co sprawi, że za jednym razem będziemy mogli przygotować zaplanowane na dany dzień wypieki. Model pieca możemy też dopasować do naszych potrzeb pod kątem sposobu obsługi - tutaj możemy zdecydować się na piece manualne lub dotykowe, jeżeli ktoś preferuje taką formę obsługi.

Wybierz niezawodne piece do piekarni i cukierni oraz pozostały sprzęt

W sklepie gastronomicznym Termosy.com.pl znajdziesz nie tylko profesjonalne piece do piekarni i cukierni, które pomogą ci przygotowywać najlepsze wypieki dla klientów. Oferujemy także wiele innych urządzeń przeznaczonych zarówno do małej, jak i dużej gastronomii.

W jednym miejscu kompleksowo wyposażysz piekarnię, cukiernię, bar czy restaurację. Sprawdź szczegóły związane z piecami, jak też inne niezbędne sprzęty, dzięki którym praca w kuchni z pewnością stanie się znacznie prostsza i jeszcze bardziej wydajna.

  • Opinie naszych klientów
 
termosy.com.pl Reviews with ekomi-pl.com