• Kategorie
  • Szukaj
  • Kostkarki do lodu gastronomiczne

Kostkarki do lodu gastronomiczne to profesjonalne urządzenia, które znajdują zastosowanie przede wszystkim w kawiarniach, pubach, barach, restauracjach czy też wielu firmach cateringowych. Dzięki nim można wytwarzać bardzo duże ilości lodu w kostkach, który stanowi doskonały dodatek do orzeźwiających drinków, soków albo koktajli. W sklepie Termosy.com.pl można znaleźć bardzo bogaty wybór gastronomicznych kostkarek do lodu o różnych parametrach. W ten sposób możemy dopasować urządzenie idealnie do naszych potrzeb, możliwości finansowych, jak również specyfiki danego lokalu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na niezawodne kostkarki gastronomiczne do lodu, jak również pozostałe wyposażenie barowe, dzięki któremu możemy kompleksowo wyposażyć lokal w niezbędne sprzęty oraz akcesoria.

Kostkarki do lodu - niezbędnik w lokalu gastronomicznym

Kostki lodu wykorzystujemy bardzo często głównie do schładzania różnorodnych napojów - od lemoniady, aż do mrożonej kawy. Zapotrzebowanie na nie jest szczególnie duże w okresie letnim, kiedy to nasi goście poszukują czegoś, co szybko ugasi ich pragnienie. W wielu miejscach niezbędnym elementem wyposażenia okazują się właśnie kostkarki do lodu gastronomiczne. Przystosowane są one do wytwarzania dużej ilości zawsze idealnie wyglądających kostek lodu. W ten sposób możemy nie tylko szybko schłodzić ulubione napoje, ale także podnieść ich walory estetyczne.

Gastronomiczne kostkarki do lodu będą niezastąpione w wielu miejscach. Z pewnością sprawdzą się idealnie w barach, pubach, restauracjach, hotelach, firmach cateringowych czy salach bankietowych. Duże ilości lodu świetnie sprawdzą się też do schładzania butelek. Kostkarki do lodu gastronomiczne dostępne są w różnych wariantach, różniących się między sobą mocą, pojemnością, rozmiarem, a także ilością wytwarzanego lodu. Pozwala to idealnie dopasować te urządzenia do specyfiki konkretnego miejsca.

Bogata oferta kostkarek do lodu gastronomicznych

Każdy lokal jest inny, a co za tym idzie - inne są także sprzęty, jakie się w nim znajdują. Kostkarki do lodu gastronomiczne można bez problemu dopasować do wymagań zarówno niewielkiego pubu, jak i dużego hotelu, który odwiedzany jest przez bardzo wymagających gości. W naszej ofercie można znaleźć zarówno kostkarki do lodu chłodzone wodą, jak i powietrzem. Asortyment oferuje urządzenia od renomowanych producentów, co jest gwarancją, że przez długi czas będą one działać niezawodnie. Oferujemy kostkarki gastronomiczne tak znanych marek, jak Brema czy Stalgast.

Różnią się one między sobą przede wszystkim ilością lodu, jaką są w stanie wytworzyć w ciągu doby. W niewielkich lokalach bez problemu sprawdzą się kostkarki gastronomiczne, które mogą wyprodukować do około 30 kilogramów lodu w czasie 24 godzin. Jeżeli potrzebujemy jednak urządzenia o naprawdę dużej mocy, wówczas możemy wybrać kostkarki do lodu gastronomiczne o wydajności nawet do 155 kilogramów. Taka ilość lodu może posłużyć także do ekspozycji świeżych ryb, mięs albo owoców morza. Zapraszamy także do zapoznania się z naszym asortymentem na niezawodne urządzenia chłodnicze do gastronomii.

  • Opinie naszych klientów
 
termosy.com.pl Reviews with ekomi-pl.com