• Kategorie
  • Szukaj
  • Stoły ze zlewem

Stoły ze zlewem z pewnością będą niezastąpioną pomocą w każdym zapleczu kuchennym. Wykonane zostały ze stali nierdzewnej, dlatego są odporne na uszkodzenia mechaniczne, zarysowania, a ponadto cechuje je funkcjonalność i wysoka estetyka. Doskonale nadają się do mycia produktów żywnościowych przed ich podaniem lub dalszą obróbką. Łatwo zmywalna powierzchnia pozwala na zachowanie najwyższego poziomu higieny, co w lokalach gastronomicznych ma szczególne znaczenie.

Stół ze zlewem może posiadać dodatkową półkę na dole oraz dodatkowy blat, co znacznie ułatwia pracę i przyrządzanie posiłków. W ofercie sklepu z wyposażeniem dla gastronomii Termosy.com.pl znaleźć można między innymi stół ze zlewem jednokomorowym, jak i dwukomorowym. Zachęcamy także do zapoznania się z asortymentem na pozostałe meble wykonane ze stali nierdzewnej - stoły gastronomiczne, umywalki gastronomiczne, regały i wiele innych.

Stoły ze zlewem - idealny sprzęt do gastronomii

Stół ze zlewem wykonany ze stali nierdzewnej to niezbędnik w każdej restauracji, pizzerii, barze i nie tylko. Dzięki niemu możliwe jest sprawne mycie sztućców, naczyń, a także owoców, warzyw i wielu innych produktów. Takie zlewy gastronomiczne mają bardzo pozytywny wpływ na komfort pracy pomocników kuchennych i pozostałych pracowników dbających o utrzymanie czystości w kuchni.

Stoły ze zlewem - bogata oferta w sklepie Termosy.com.pl

Stół ze zlewem ze stali nierdzewnej możemy dopasować do potrzeb danego miejsca, aby w ten sposób znacząco zwiększyć komfort pracy. Stół ze zlewem jednokomorowym będzie idealny do szybkiego umycia składników potrzebnych do danego dania, jeżeli jednak potrzebna nam jest większa powierzchnia, to warto wybrać oferowane modele dwukomorowe. Ponadto stół może posiadać dodatkową półkę, na której można trzymać potrzebne środki czystości. Dla jeszcze większego komfortu organizacji można wybrać stół z zamykaną szafką, dzięki czemu zachowamy szczególnie wysoki poziom estetyki w kuchni, a jak wiadomo ład i porządek bardzo pozytywnie wpływają na komfort pracy.

Profesjonalny stół ze zlewem ułatwi nam dbanie o czystość, a tym samym zachowanie wysokich standardów. Najwyższa jakość gwarantowana jest przez renomowanych dostawców, oferujących produkty niezbędne w branży gastronomicznej.

  • Opinie naszych klientów
 
termosy.com.pl Reviews with ekomi-pl.com