• Kategorie
  • Szukaj
  • Salamander gastronomiczny

Salamander gastronomiczny to wielofunkcyjne urządzenie, pozwalające maksymalnie usprawnić pracę w każdej kuchni. Dzięki niemu możliwe jest między innymi rozmrażanie, pieczenie, a nawet smażenie potraw. Będzie idealny, kiedy szczególnie zależy nam z jednej strony na profesjonalnym sprzęcie, a z drugiej na oszczędności cennego miejsca na blacie.

Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się, jaki salamander gastronomiczny będzie najlepszy dla Twojego lokalu. U nas dostępne są także inne urządzenia do obróbki termicznej - poznaj nasze gofrownice gastronomiczne, naleśnikarki, frytownice, opiekacze czy też kotły warzelne.

Do czego służy salamander gastronomiczny?

Salamander gastronomiczny przeznaczony jest do szybkiego przyrządzania różnych potraw. Z powodzeniem sprawdzi się zarówno w profesjonalnym lokalu, jak i niewielkim zapleczu kuchennym, gdzie każdy centymetr wolnej przestrzeni jest na wagę złota. Pozwala na bezproblemowe rozmrażanie, pieczenie i grillowanie. Dzięki temu, że zajmuje naprawdę niewiele miejsca, mogą sobie na niego pozwolić nawet właściciele niewielkich barów czy budek z jedzeniem. Dedykowany jest zawodowym szefom kuchni, jak i początkującym amatorom zmagań kulinarnych. Pozwala w krótkim czasie przyrządzić wiele popularnych i uwielbianych dań, jak chociażby zapiekanki, tosty, mięsa i ryby. Będzie niezastąpiony również wtedy, gdy stawiamy w menu na potrawy typu fast food.

Salamander gastronomiczny ze sklepu Termosy.com.pl

Salamander gastronomiczny z naszego sklepu Termosy.com.pl wyróżnia się dużą mocą, niewielkimi rozmiarami, a także niezwykłą jakością wykonania. To wielozadaniowe do obróbki termicznej znajdzie uznanie nawet najbardziej wymagających szefów kuchni, szczególnie ceniących sobie komfort i bezpieczeństwo przyrządzania dań na każdym etapie. Salamander gastronomiczny został wykonany ze stali nierdzewnej, dlatego jest wyjątkowo odporny na użytkowanie, a ponadto łatwy w czyszczeniu. Nie widać na nim również zarysowań, które mogą się zdarzyć na przykład podczas przewracania czy wyjmowania produktów spożywczych.

  • Opinie naszych klientów
 
termosy.com.pl Reviews with ekomi-pl.com