• Kategorie
  • Szukaj
  • Opiekacze gastronomiczne

Opiekacze gastronomiczne to urządzenia, które doskonale sprawdzą się wszędzie tam, gdzie serwowane są zapiekanki, tosty, bułki, kanapki na ciepło oraz inne tego typu przekąski. Cieszą się one ogromną popularnością, dlatego inwestycja w odpowiedni sprzęt to świetny sposób na zwiększenie wydajności i komfortu serwowanych dań. Sprawdź opiekacze gastronomiczne z naszej oferty i wybierz modele najlepiej dopasowane do specyfiki danego miejsca oraz Twoich preferencji.

W sklepie gastronomicznym Termosy.com.pl znajdziesz również wiele innych profesjonalnych urządzeń do obróbki cieplnej, jak na przykład frytownice gastronomiczne, naleśnikarki, gofrownice gastronomiczne czy też kotły warzelne.

Opiekacze gastronomiczne - wygodne podgrzewanie

Opiekacze gastronomiczne sprawdzą się przede wszystkim w tych miejscach, gdzie nie możemy sobie pozwolić na tradycyjne, duże piece. Będą idealną opcją w budkach z zapiekankami, niewielkich barach szybkiej obsługi, food truckach, a także na stacjach benzynowych i w sklepach spożywczych. Pozwolą na szybkie i łatwe podgrzewanie nawet dużej ilości różnych potraw. Są łatwe w obsłudze, dlatego bez problemu mogą być obsługiwane nawet przez osoby, które nie mają większego doświadczenia w branży gastronomicznej.

Sprawdź opiekacze gastronomiczne ze sklepu Termosy.com.pl

W ofercie naszego sklepu znajdziesz opiekacze gastronomiczne uznanych i cenionych na rynku marek, między innymi Stalgast i Roller Grill. Zostały wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, dzięki czemu są odporne nawet na intensywne użytkowanie, a także łatwe w czyszczeniu. To niezawodna pomoc w profesjonalnym lokalu, jak i wielu innych miejscach. Asortyment obejmuje opiekacze jednopoziomowe, jak i dwupoziomowe. Bez trudu można zatem wybrać odpowiedni model, który będzie optymalnie dostosowany do potrzeb danego miejsca i wielkości zaplecza kuchennego.

Jesteśmy doświadczonym sklepem gastronomiczny, dlatego doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że odpowiedni sprzęt do baru czy restauracji to gwarancja sukcesu. Właśnie z tego powodu znajdziesz u nas opiekacze gastronomiczne, które cechują się nie tylko łatwą obsługą i dużą mocą, ale także estetycznym designem. W wielu miejscach brak specjalnego zaplecza, dlatego część urządzeń znajduje się na widoku klientów. Opiekacze gastronomiczne od Stalgast czy Roller Grill to proste konstrukcje o dużej mocy. Łatwo utrzymać je w idealnej czystości i zachować szczególnie wysokie poziom higieny. To właśnie on ma kluczowe znaczenie w gastronomii.

  • Opinie naszych klientów
 
termosy.com.pl Reviews with ekomi-pl.com