• Kategorie
  • Szukaj
  • Garnki z pokrywkami

Garnki z pokrywkami to naczynia, które są niezbędne w każdej kuchni - zarówno tej domowej, jak i profesjonalne. To właśnie dzięki nim codzienne gotowanie staje się znacznie prostsze, a my za każdym razem możemy cieszyć się smakiem pysznych potraw. Taki komplet stanowi niezbędnik każdej szanującej się gospodyni domowej oraz zawodowego szefa kuchni.

W tej kategorii znajdziesz najlepsze garnki o różnej pojemności, które posiadają dodatkowe pokrywki. Dzięki temu bardzo łatwo stworzysz idealny zestaw naczyń na każdą okazję. W niewielkich garnkach 4, 5 lub 6 litrów szybko ugotujesz obiad dla rodziny, natomiast w tych znacznie większych (nawet 100 litrowych) dania na specjalne okazje, jak święta czy imprezy rodzinne. Taki garnek z pokrywką idealnie nadaje się też do gastronomii, gdzie na co dzień potrzebne są naczynia o naprawdę dużych rozmiarach.

Garnki z pokrywkami i ich zalety

Garnki z pokrywką wykonane zostały z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Dzięki temu szybko się nagrzewają, a dodatkowo wyróżnia je bardzo estetyczny wygląd. Ponadto wspomniany materiał jest znacznie bardziej odporny na uszkodzenia mechaniczne i działanie kwasów. Nie wchodzi też w reakcję z produktami spożywczymi, co sprawia, że cały proces gotowania jest niezwykle bezpieczny. Na komfort ich użycia wpływa także możliwość mycia w zmywarce. Stal nierdzewna zapewnia także znacznie lepsze przewodzenie ciepła, dzięki czemu potrawy nie przypalą się w trakcie gotowania.

Garnki z pokrywką, jakie wykonane zostały ze stali nierdzewnej, posiadają kapsułowe dno. Ogromną zaletą tych garnków jest to, że ciepło zostaje równomiernie rozprowadzone po całej powierzchni naczynia. Dzięki temu gotowanie jest bardziej wygodne, gdyż potrawy nie przypalają się tak szybko, jak w przypadku zwykłych garnków. Stal nierdzewna pozwala także na szybkie czyszczenie, bez potrzeby szorowania i używania dużej ilości detergentów.

Jeżeli chodzi o garnki z pokrywką, to na uwagę zasługuje także specjalna wkładka ferromagnetyczna użyta do ich produkcji. Taki garnek nadaje się nie tylko na indukcję, ale także kuchenki elektryczne, ceramiczne czy gazowe. Nienagrzewające się uchwyty to gwarancja nie tylko wygodnego, ale przede wszystkim bezpiecznego użytkowania.

Garnki z pokrywkami w sklepie Termosy.com.pl

W naszym sklepie gastronomicznym oferujemy produkty od renomowanych producentów, co gwarantuje nie tylko najwyższy komfort ich użytkowania przez długi czas, ale także estetyczny wygląd. Garnki wyposażone w dodatkowe pokrywki dostępne są w różnych pojemnościach - od 2 do nawet 100 litrów. Dzięki temu bardzo łatwo można stworzyć zestaw garnków na niemal każdą okazję.

Jeśli zatem poszukujesz naczyń z górnej półki, ale w atrakcyjnych cenach, to nasza oferta garnków z pokrywkami z pewnością spełni twoje oczekiwania.

  • Opinie naszych klientów
 
termosy.com.pl Reviews with ekomi-pl.com