• Kategorie
  • Szukaj
  • Szafy mroźnicze

Szafy mroźnicze to podstawowe wyposażenie niemal każdego lokalu gastronomicznego. Z całą pewnością nie może ich zabraknąć w lodziarniach, cukierniach czy też kawiarniach. W ofercie sklepu Termosy.com.pl znajdziesz urządzenia najwyższej jakości, które idealnie dopasujesz do potrzeb swojej branży. To inwestycja na długie lata i skuteczne rozwiązanie problemu z brakiem miejsca do przechowywania mrożonych produktów.

Szafy mroźnicze - jak wybrać idealny model?

Szafy mroźnicze powinny być przede wszystkim dopasowane do rozmiarów pomieszczenia, w których będą się znajdować. Pod uwagę należy wziąć także ilość produktów do przechowywania. Właśnie dlatego pierwszym parametrem, na jaki zwracamy uwagę, jest ich pojemność. W sklepie Termosy.com.pl można znaleźć szafy mroźnicze o pojemności 120, 350, 600 czy nawet 1300 litrów. Taka różnorodność pozwoli łatwo dostosować je do niemal każdego pomieszczenia. Bez problemu zmieszczą się w dużym zapleczu kuchennym w restauracji, jak też niewielkim sklepie, gdzie każdy centymetr wolnej przestrzeni jest na wagę złota.

Profesjonalne szafy mroźnicze ze sklepu Termosy.com.pl

Szafy mroźnicze z oferty sklepu Termosy.com.pl zostały wyprodukowane z najwyższej jakości stali nierdzewnej. Jest to materiał cieszący się szczególnym uznaniem, przede wszystkim w branży gastronomicznej. To właśnie tutaj najważniejszymi kryteriami są połączenie wysokiego stopnia higieny, łatwość czyszczenie wszelkiego wyposażenia, a także odporność na zarysowania bądź uszkodzenia mechaniczne. Intensywne użytkowanie sprzętów to codzienność w wielu miejscach, dlatego nasze szafy to przede wszystkim solidne i niezawodne sprzęty chłodnicze.

Co decyduje o popularności szaf mroźniczych z tej kategorii? Przede wszystkim wielość modeli o bardzo zróżnicowanych parametrach. Oprócz wspomnianej już pojemności, można je dopasować również do preferencji klienta pod kątem wysokości, szerokości, liczby drzwi czy półek. Do wyboru są między innymi szafy mroźnicze z drzwiami wykonanymi ze stali, jak i takie posiadające szklane otwieranie. Pierwsze z nich sprawdzą się idealnie na zapleczach czy magazynach. Modele przeszklone warto ustawić w przestrzeni dostępnej dla klienta. Dzięki temu nie ma potrzeby otwierania drzwi, aby sprawdzić zawartość szafy mroźniczej.

Wybór szaf mroźniczych renomowanych producentów

Asortyment sklepu gastronomicznego Termosy.com.pl obejmuje wyłącznie produkty znanych w branży producentów, którzy od lat cieszą się zaufaniem restauratorów, właścicieli sklepów i wielu innych lokali gastronomicznych. Tworząc ofertę na szafy mroźnicze, chcieliśmy zapewnić naszym klientom sprzęt najwyższej klasy, który przez długi czas będzie wyróżniać się niezawodnością działania oraz wytrzymałością. Stąd można u nas znaleźć produkty tak znanych marek, jak na przykład Stalgast. Takie szafy mroźnicze to inwestycja w rozwój całego zakładu lub lokalu gastronomicznego.

  • Opinie naszych klientów
 
termosy.com.pl Reviews with ekomi-pl.com