• Kategorie
  • Szukaj
  • Taborety gazowe i elektryczne

Taborety gazowe i elektryczne - na camping, obóz i nie tylko

Camping, obóz, kuchnia polowa, a może impreza kulinarna na powietrzu? Poznaj funkcjonalne i praktyczne rozwiązania, jakimi są taborety gazowe. W tej kategorii uwzględniliśmy zarówno gazowe, jak i elektryczne taborety, które sprawdzą się jako mobilne stanowiska do gotowania. Widoczne tu produkty wyróżniają się obecnością certyfikatów, które potwierdzają ich bezpieczeństwo. Dzięki ich zróżnicowaniu pod względem m.in. rozmiaru możliwy jest dobór taboretu najbardziej odpowiedniego dla danego klienta. Wszystkie taborety gastronomiczne są niezwykle wytrzymałe, odpowiednie do gotowania nawet z użyciem dużych garnków, a do tego niezawodne i łatwe w użytkowaniu.


Trwałe i funkcjonalne taborety gazowe

W tej kategorii znajdziesz popularne podwójne, jak i pojedyncze taborety gazowe, m.in. taboret na gaz ziemny Standard Line wykonany ze stali nierdzewnej i wyposażony w palnik 5kW. Przystosowany do dużych garnków o pojemności do 40 l pozwoli na swobodne przygotowanie potrawy w większej ilości. Nie ma też problemu z użytkowaniem mniejszych garnków, ponieważ opcjonalnie można wyposażyć taboret w nakładkę do małych garnków. W zestawie znalazły się też dysze gazu ziemnego. Jeśli interesuje Cię taboret elektryczny, zdecyduj się na model indukcyjny przeznaczony do obróbki termicznej prowadzonej na garnkach o pojemnościach do 100 l. Doskonale sprawdzi się w małej, średniej oraz dużej gastronomii. Ergonomiczne pokrętła, wydajny system chłodzenia, 9 poziomów mocy regulowanych pokrętłem i wyświetlacz parametrów pracy są gwarancją wygodnego oraz intuicyjnego korzystania z produktu.

Idealne zarówno do kuchni polowych, na różnego rodzaju obozy i campingi, ale też przy okazji organizowania dużych imprez z gastronomią, a nawet destylacji! Taborety do gotowania - zarówno gazowe jak i elektryczne - stanowią świetne narzędzie do gotowania wszędzie tam, gdzie potrzebne jest dodatkowe mobilne stanowisko. Sprawdź taborety, które mają certyfikaty potwierdzające ich bezpieczeństwo i przekonaj się, jak wiele znaczy produkt, którego jakość jest potwierdzona. Taborety różnią się rozmiarem, wszystkie jednak posiadają wytrzymałość odpowiednią do gotowania nawet w dużych garnkach, posiadają też gwarancję, dzięki czemu możesz być absolutnie pewien ich niezawodności.

  • Opinie naszych klientów
 
termosy.com.pl Reviews with ekomi-pl.com