• Kategorie
  • Szukaj
  • Garnki gastronomiczne Stalgast

Garnki Stalgast to profesjonalne naczynia kuchenne, które znajdą zastosowanie zarówno w dużym lokalu gastronomicznym, jak i niewielkim zapleczu kuchennym. Będę idealne wszędzie tam, gdzie stawia się na wysoką jakość gotowania nawet bardzo dużej ilości potraw. W asortymencie sklepu Termosy.com.pl znajdują się garnki Stalgast różnej pojemności - wysokie, średnie oraz niskie, jak również niezawodne rondle Stalgast. Dzięki temu bez problemu będzie można wybrać zestaw najlepiej dopasowany do potrzeb danej kuchni. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na garnki Stalgast. Do wyboru są modele z pokrywką lub bez.

Stalgast - garnki dla wymagających

Wybór odpowiednich garnków jest bardzo ważny nie tylko dla komfortu gotowania, ale także smaku przyrządzanych w nich potraw. Bardzo istotne jest to, aby naczynia równomiernie się nagrzewały, a ryzyko przypalenia zostało ograniczone do minimum. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę firma Stalgast. Garnki, które oferuję, to najwyższa jakość, a także solidność wykonania. Nowoczesna technologia, jaką charakteryzują się garnki Stalgast, sprawia, że znajdują one zastosowanie w kuchniach ceniących sobie szczególnie wysokie standardy. Takie naczynia warto mieć również w swojej prywatnej kuchni. Dzięki temu codzienne gotowanie stanie się prawdziwą przyjemnością.

Czym wyróżniają się garnki Stalgast?

Garnki Stalgast zostały wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnej satynowej. To jeden z najlepszych materiałów, jaki wykorzystuje się do produkcji tego typu naczyń. Przede wszystkim garnki Stalgast są niezwykle trwałe, a także odporne na wszelkiego rodzaju zarysowania czy uszkodzenia. Takie cechy sprawiają, że z powodzeniem można ich używać nawet w restauracjach, gdzie każdego dnia gotuje się duże ilości potraw. Istotną zaletą, jaką posiadają też garnki Stalgast, jest łatwość utrzymania ich w czystości. Bez przeszkód może je myć nawet z wykorzystaniem często używanych w kuchniach drucianych czyścików. Sprawia to, że naczynia przez długi czas wyglądają niezwykle estetycznie i stanowią bardzo estetyczne oraz funkcjonalne wyposażenie zaplecza kuchennego.  

Dzięki zastosowaniu technologii wielowarstwowego dnia, garnki Stalgast pozwalają na gotowanie zup i innych dań bez ryzyka przypalenia. Taka cecha w lokalach gastronomicznych ma szczególne znaczenie. Nienagrzewające się nitowane uchwyty bardzo pozytywnie wpływają nie tylko na komfort, ale również bezpieczeństwo użytkowania naczyń.

Garnki Stalgast - komplet do zadań specjalnych

Stworzenie odpowiedniego kompletu garnków Stalgast pozwoli na gotowanie wielu potraw w różnych warunkach. Warto postawić na nie w eleganckiej restauracji, jak i niewielkiej kuchni. Garnki Stalgast nadają się do wszystkich typów kuchenek - indukcyjnych, gazowych, ceramicznych czy elektrycznych. Postaw już dzisiaj na wysokiej jakości garnki Stalgast i stwórz profesjonalne zaplecze kuchenne.

  • Opinie naszych klientów
 
termosy.com.pl Reviews with ekomi-pl.com