• Kategorie
  • Szukaj
  • Podgrzewacze

Dla sprawniejszego funkcjonowania bufetu niezbędne jest utrzymanie odpowiedniej temperatury żywności w takich warunkach. Doskonale tutaj się sprawdzą podgrzewacze gastronomiczne w różnych wariantach w zależności od przeznaczenia. W naszym asortymencie dostępne są podgrzewacze do napojów, płyty grzewcze, kociołki, bemary. Oczywiście nie może w ofercie zabraknąć paliwa do podgrzewaczy i dodatkowych akcesoriów. 

 

ELEKTRYCZNE KOCIOŁKI

Elektryczne kociołki to idealne rozwiązanie w bufetach, kiedy gościom oferuje się zupy lub inne potrawy jednogarnkowe. Dzięki kociołkom możliwe jest utrzymanie odpowiedniej temperatury takich dań. Nasze kociołki elektryczne występują w różnych pojemnościach. Oferujemy także wkłady do kociołków.

 

PODGRZEWACZE NA PASTĘ Z POKRYWKĄ

Profesjonalne podgrzewacze na pastę wykonane ze stali nierdzewnej, z wygodnymi uchwytami do przenoszenia zapewnią dostęp do ciepłych potraw typu makaron. Posiadamy w ofercie podgrzewacze z kociołkami, lub prostokątne, a nawet owalne. Wszystkie z pokrywkami typu Roll Top lub zwykłymi.

 

PALIWO I INNE AKCESORIA

Pamiętamy o odpowiednim wyposażeniu podgrzewaczy. Nie sposób obejść się bez paliwa czy past do podgrzewaczy. W naszym sklepie znajdą też Państwo szeroki asortyment grzałek do podgrzewaczy elektrycznych.

  • Opinie naszych klientów
 
termosy.com.pl Reviews with ekomi-pl.com