• Kategorie
  • Szukaj
  • Piece gastronomiczne

Prowadząc lokal gastronomiczny, warto zainwestować w urządzenia cechujące się wielozadaniowością. Z całą pewnością znacznie ułatwią one codzienną pracę w barach, restauracjach, stołówkach, firmach cateringowych, pizzeriach i nie tylko. Doskonałym przykładem są tutaj profesjonalne piece gastronomiczne, dzięki którym możliwa jest szybka i wszechstronna obróbka termiczna żywności. Pozwalają nam one między innymi na gotowanie na parze, blanszowanie, grillowanie czy podgrzewanie gotowych dań. Z pewnością będą nieocenioną pomocą w każdej profesjonalnej kuchni i bardzo pozytywnie wpłyną nie tylko na komfort pracy kucharzy, ale dodatkowo też jakość serwowanych posiłków.

W sklepie Termosy.com.pl można znaleźć profesjonalne piece konwekcyjno-parowe. Gastronomiczne modele zostały zaprojektowane z myślą o miejscach, gdzie każdego dnia przyrządza się duże ilości różnorodnych potraw. To niezbędne wyposażenie gastronomii można bardzo łatwo dopasować do wymagań konkretnego miejsca. Oferujemy piece gastronomiczne wykonane z najwyższej jakości materiałów. Gwarantuje to ich niezawodne działanie, dużą odporność na uszkodzenia, łatwe czyszczenie i zachowanie najwyższych standardów w czasie smażenia, pieczenia albo gotowania.

Piece gastronomiczne - niezbędnik w profesjonalnej kuchni

Piece gastronomiczne mają duży wpływ na organizację pracy w kuchni. Rewelacyjnie sprawdzają się nie tylko w dużych restauracjach z bogatą kartą dań, ale też znacznie mniejszych lokalach. Dostępne w naszej ofercie modele to piece konwekcyjno-parowe gastronomiczne, które zostały wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej. W takim piecu możemy z powodzeniem przyrządzić wiele potraw, zachowując ich smak, apetyczny wygląd, zapach i wszelkie wartości. Urządzenia zaprojektowane zostały z myślą o profesjonalnym użytku, dlatego wyróżniają się większą mocą i pojemnością, co pozwala w krótkim czasie przygotować więcej porcji dla gości. Sprawdza się to nie tylko w codziennej pracy, ale też podczas organizacji imprez czy dużych uroczystości. Potrawy zostaną zawsze wydane na czas i będą mieć idealną temperaturę.

Piece gastronomiczne pozwolą lepiej zorganizować pracę całemu zespołowi - od szefów kuchni, przez pomoc kuchenną. W zależności od wybranego modelu, mogą w nich być używane pojemniki GN o różnych rozmiarach. Te większe z pewnością będą idealne do dużych sztuk mięsa, a mniejsze przydadzą się podczas gotowania na parze warzyw czy niewielkich owoców morza.

W jakich miejscach sprawdzą się piece gastronomiczne?

Biorąc pod uwagę fakt, że piece gastronomiczne to bardzo wszechstronne urządzenia, doskonale sprawdzą się w wielu lokalach, gdzie każdego dnia przyrządza się różnorodne posiłki. Piec konwekcyjno-parowy gastronomiczny wykorzystuje dwie metody obróbki termicznej, dlatego z jego pomocą można przyrządzać najróżniejsze potrawy - od delikatnych ryb, przez soczyste mięsa, a skończywszy na daniach kuchni wegetariańskiej.

Odpowiednio dobrany do specyfiki miejsca piec gastronomiczny będzie niezawodną pomocą przede wszystkim w dużych restauracjach. To właśnie tam ważne jest to, aby posiłki nie tylko zawsze smakowały idealnie, ale dodatkowo były wydawane w stosunkowo krótkim czasie. Gastronomiczny piec o mniejszej pojemności warto postawić w barze, pizzerii czy stołówce. Można w nim przygotowywać niemal wszystkie popularne dania, jakie ochoczo zamawiają goście o każdej porze roku. Na tym jednak nie kończy się lista miejsc, w których można wykorzystać piec konwekcyjno-parowy gastronomiczny. Ten sprzęt gastronomiczny często znajdziemy w hotelowych kuchniach, gospodarstwach agroturystycznych czy formach zajmujących się profesjonalną organizacją imprez wraz z cateringiem.

Piece do gastronomii - odkryj szeroki wybór modeli w naszej ofercie

Oferowane przez nas piece gastronomiczne to urządzenia zaprojektowane z myślą o najbardziej wymagających szefach kuchni, dla których precyzja podczas przygotowania dania ma ogromne znaczenie. Znajdziesz tutaj modele od cenionych w branży producentów, którzy specjalizują się w produkcji sprzętu gastronomicznego. Odpowiedni piec konwekcyjno-parowy gastronomiczny pomoże ci znacznie poszerzyć zakres serwowanych dań, a w ten sposób zdobyć nowych klientów.

Dostępne w sklepie Termosy.com.pl piece można wykorzystać w każdym miejscu - od małej gastronomii, przez duże zakłady żywienia zbiorowego. Oferujemy nie tylko piece gastronomiczne konwekcyjno-parowe, ale też takie sprzęty, jak piec elektryczny, piec piekarniczy, albo piec gazowy. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami, aby wybrać najlepszy wariant do swojego lokalu.

  • Opinie naszych klientów
 
termosy.com.pl Reviews with ekomi-pl.com