• Kategorie
  • Szukaj
  • Frytownice gastronomiczne

Frytownice gastronomiczne to profesjonalne urządzenia, które powinny się znaleźć w każdym lokalu gastronomicznym. Dzięki nim można w prosty sposób przygotować nie tylko uwielbiane przez wszystkich frytki, ale również wiele innych dań na głębokim oleju. Są niezastąpione w restauracjach, barach, stołówkach i wielu innych miejscach. W sklepie gastronomicznym Termosy.com.pl przygotowaliśmy bogatą ofertę na frytownice gastronomiczne najwyższej jakości. Sprawdź nasz asortyment i wybierz odpowiedni model w atrakcyjnej cenie.

Frytownice gastronomiczne - profesjonalny sprzęt do Twojego lokalu

Frytownice wielu osobom kojarzą się ze sprzętami przeznaczonymi wyłącznie do przyrządzania frytek. Właśnie z tego powodu mogłoby się wydawać, że zarezerwowane są wyłącznie dla barów szybkiej obsługi, gdzie serwuje się niezbyt wyszukane dania. Takie myślenie niewiele ma jednak wspólnego z rzeczywistością. Obecnie frytownice gastronomiczne są niezbędne w praktycznie każdym lokalu gastronomicznym, gdyż z ich pomocą można przygotować naprawdę wiele dań, które cieszą się uznaniem nawet wśród bardzo wymagających gości. Warto mieć na uwadze to, że same frytki są obecnie bardzo popularne nie tylko jako danie typu fast food, ale również ciekawy dodatek do wielu potraw, jak na przykład ryby. Do ich przygotowania używa się nie tylko dobrze nam znanych ziemniaków, ale również bardziej egzotycznych batatów. Frytownice gastronomiczne służą też między innymi do smażenie na głębokim oleju wspomnianych już ryb, mięs, kiełbasek czy kurczaków. To doskonały pomysł na to, aby znane wszystkim dania podawać w nowej, bardziej wyszukanej odsłonie.

Frytownice gastronomiczne i frytownice z wyjmowanym pojemnikiem na olej - poznaj naszą ofertę

Frytownice gastronomiczne znajdą zastosowanie w wielu lokalach gastronomicznych, bez względu na standard oraz charakter serwowanych potraw. Pozwolą one na sprawne, czyste, a także bezpieczne smażenie. W sklepie gastronomicznym Termosy.com.pl oferujemy zarówno frytownice gastronomiczne jednokomorowe, jak i dwukomorowe o różnej pojemności. W ten sposób możemy łatwo wybrać odpowiedni model, najlepiej przystosowany do specyfiki danego lokalu. Polecamy także frytownice z wyjmowanym pojemnikiem na olej, które pozwalają maksymalnie usprawnić pracę w każdej kuchni. Wspomnienie frytownice z wyjmowanym pojemnikiem na olej to możliwość sprawnego wymienienia tłuszczu na nowy, bez ryzyka poparzenia się czy rozlania go na podłogę lub powierzchnię roboczą blatu.

Frytownice gastronomiczne, frytownice z wyjmowanym pojemnikiem na olej - zalety

Frytownice gastronomiczne (w tym frytownice z wyjmowanym pojemnikiem na olej) wyróżniają się przede wszystkim wysoką wytrzymałością nawet na bardzo intensywne użytkowanie. Wykonane zostały z wysokiej jakości stali nierdzewnej, dzięki czemu są łatwe w czyszczeniu, odporne na zarysowania, a także przez długi czas zachowują swój niezwykle estetyczny i nowoczesny wygląd.

Oferujemy frytownice gastronomiczne uznanych na rynku marek Yato oraz Caterina. To sprzęty, których nie może zabraknąć w profesjonalnie wyposażonym zapleczu kuchennym. Jakie jeszcze zalet posiadają frytownice gastronomiczne i frytownice z wyjmowanym pojemnikiem na olej?Tym, co szczególnie wyróżnia nasz sprzęt, jest tak zwana zimna strefa. Jest to niewielki odstęp pomiędzy grzałką a dnem zbiornika. Wytwarzane przez grzałkę ciepło unosi się do góry i ogrzewa olej, w którym smażone są potrawy. Temperatura oleju na dnie jest natomiast niższa. Sprawia to, że opadające na dno resztki jedzenia nie przypalają się i nie wydzielają przykrego zapachu. Takie rozwiązanie bardzo pozytywnie wpływa na komfort smażenia, łatwość czyszczenia frytownicy, a także, co szczególnie istotne, smak przyrządzanych potraw.

Frytownice gastronomiczne świetnie sprawdzają się też w przypadku smażenia warzyw, dlatego będą doskonałą pomocą w stworzeniu atrakcyjnej karty dań wegetariańskich. Frytownice gastronomiczne pozwalają na smażenie dużej produktów w tym samym czasie. To zdecydowanie ułatwia przyrządzanie dań i sprawia, że goście nie muszą długo czekać na zamówioną potrawę. Takie rozwiązanie bardzo pozytywnie wpływa na wizerunek całego lokalu, jako miejsca oferującego wysoką jakość obsługi i troskę o klienta.

  • Opinie naszych klientów
 
termosy.com.pl Reviews with ekomi-pl.com