• Kategorie
  • Szukaj
  • Baseny gastronomiczne

Baseny gastronomiczne (inaczej określane również jako zlewy głębokie) to specjalne meble ze stali nierdzewnej, które są niezastąpione w profesjonalnej kuchni. Z całą pewnością nie może ich zabraknąć między innymi w restauracjach, firmach zajmujących się organizacją imprez, barach czy stołówkach. To właśnie dzięki nim można zachować najwyższe standardy higieny, a dodatkowo znacznie ułatwić proces zmywania naczyń lub przygotowania różnych artykułów spożywczych do dalszej obróbki. Ze względy na rozmiary basenów gastronomicznych są idealnym rozwiązaniem, jeżeli chodzi o zmywanie dużych garnków, naczyń, akcesoriów kuchennych, a nawet wielu warzyw, owoców czy innych produktów.

W sklepie Termosy.com.pl oferujemy baseny gastronomiczne nierdzewne od renomowanych producentów. Dostępne są w wielu rozmiarach, dzięki czemu można je dopasować idealnie do wymiarów zmywalni. Dobrej jakości basen gastronomiczny to inwestycja na długie lata, a dodatkowo też znaczna poprawa komfortu codziennej pracy wszędzie tam, gdzie każdego dnia trzeba zmywać duże ilości naczyń.

Baseny gastronomiczne - niezbędne wyposażenie w profesjonalnej kuchni

Chyba każdy doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że zachowanie najwyższych standardów czystości to podstawa w gastronomii. Z tego względu należy zadbać o odpowiednie wyposażenie, dzięki któremu można będzie efektownie zmywać naczynia lub oczyszczać warzywa, owoce, ryby czy mięsa. Tradycyjne zlewy bardzo często są zbyt małe, aby zmywać w nich duże garnki, a niektóre z nich nie nadają się także do mycia w zmywarkach. W takiej sytuacji idealnym rozwiązaniem okazują się baseny gastronomiczne wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej.

Profesjonalny basen gastronomiczny sprawi, że zmywanie dużych naczyń stanie się znacznie łatwiejsze. Nie tylko będzie można je dokładnie wyczyścić, ale dodatkowo też nie musimy się martwić o to, że zachlapiemy całą podłogę. Wykorzystanie w gastronomii basenów nierdzewnych będzie także świetne, kiedy chcemy umyć duże ilości warzyw, owoców lub mięsa.

Wybierz niezawodne baseny gastronomiczne różnych rozmiarów

Baseny gastronomiczne zostały zaprojektowane i wykonane z myślą o użytkowaniu w profesjonalnej kuchni. Przede wszystkim są wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Posiadając basen gastronomiczny z tego materiału nie musimy się martwić o to, że ulegnie szybko zużyciu. Te zlewy cechuje między innymi odporność na korozję, różne uszkodzenia mechaniczne czy zarysowania.

Komora w basenach gastronomicznych jest na tyle głęboka, aby bez trudu można w niej zmieścić nawet bardzo duże naczynia, a następnie z łatwością je umyć.

  • Opinie naszych klientów
 
termosy.com.pl Reviews with ekomi-pl.com