• Kategorie
  • Szukaj
  • Zmywarki kapturowe Stalgast gastronomiczne

Zmywarki kapturowe to profesjonalne urządzenia niezbędne przede wszystkim w dużych oraz średnich lokalach gastronomicznych. To właśnie tam każdego dnia zmywa się ogromne ilości naczyń o niestandardowych rozmiarach. Ich ręczne czyszczenie jest nie tylko czasochłonne i niewygodne, ale również nie daje gwarancji idealnej czystości. Nowoczesne zmywarki przemysłowe pozwalają na zachowanie wysokich standardów higieny i sterylizację naczyń nie tylko w restauracjach, ale również stołówkach czy firmach zajmujących się cateringiem lub organizacją imprez.

W ofercie sklepu gastronomicznego Termosy.com.pl znaleźć można zmywarki uznanych producentów Stalgast i Silanos, cieszących się od lat zaufaniem wielu restauratorów w całym kraju. Dzięki temu mają Państwo gwarancję, że inwestujecie w sprzęt najwyższej jakości, który przez wiele lat będzie wyróżniać się niezawodnym działaniem.

Profesjonalne zmywarki kapturowe - gdzie nie może ich zabraknąć?

Zmywarka kapturowa to niezawodne urządzenie przeznaczone do mycia dużej ilości naczyń, akcesoriów kuchennych, pojemników gn, sztućców czy tac. Precyzyjny dozownik płynu myjącego pozwala uporać się nawet z dużymi zabrudzeniami. Odpowiednia zmywarka kapturowa to niezbędne wyposażenie gastronomii, a także wielu dużych lokali, gdzie każdego dnia zmywa się dużą ilość naczyń w wysokiej temperaturze. Takie urządzenia sprawdzą się też w kuchniach szpitalnych czy stołówkach. Sterowanie elektroniczne oraz najwyższej jakości stal nierdzewna, z jakiej została wykonana zmywarka kapturowa, to gwarancja niezwykle wysokiego komfortu użytkowania.

Zmywarki kapturowe - nowy wymiar pracy

Zmywarki kapturowe bardzo pozytywnie wpływają na komfort pracy w lokalach gastronomicznych. Tradycyjne zmywanie naczyń, przede wszystkim w godzinach szczytu lub weekendy, jest zajęciem bardzo uciążliwym i męczącym. Może znacznie wydłużyć czas oczekiwania na wydanie posiłków, a tym samym obniżyć standardy. Rozwiązaniem tego problemu jest inwestycja w odpowiedni sprzęt, dzięki któremu praca całej ekipy staje się znacznie prostsza, szybsza, a jednocześnie bardziej precyzyjna i efektywna.

Zmywarki kapturowe są bardzo łatwe w obsłudze, a dodatkowo korzystanie z nich jest niezwykle wygodne. Nie trzeba schylać się, aby załadować lub wyładować koszyk z brudnymi i czystymi naczyniami, co w praktyce oznacza koniec z bólem pleców oraz mięśni. W branży gastronomicznej, gdzie przez całym czas trzeba funkcjonować na pełnych obrotach, taka opcja jest niezwykle cenna dla poprawy komfortu pracowników.

Zmywarki kapturowe - najwyższy poziom higieny

Zmywarki kapturowe pozwalają na niezwykle dokładne czyszczenie różnorodnych naczyń w stosunkowo krótkim czasie. Dodatkowa funkcja wyparzania to gwarancja, że pozbywamy się nie tylko brudu i różnorodnych zanieczyszczeń, ale również bakterii. To najwyższy poziom higieny, pozwalający spełnić rygorystyczne wymagania sanepidu. Zmywarki kapturowe to profesjonalne urządzenia, w których można zmywać nie tylko talerze, ale również naczynia o znacznych gabarytach, jak na przykład tace, duże garnki czy patelnie o większych średnicach. W ten sposób cały sprzęt, jaki jest używany w lokalu, będzie się wyróżniać idealną czystością. W efekcie z pewnością przełoży się to na komfort przyrządzania posiłków.

Poznaj zmywarki kapturowe z naszej oferty

Sprzęt, jaki używany jest w lokalach gastronomicznych, musi wyróżniać się wieloma cechami. Przede wszystkim musi być dostosowany do intensywnego użytkowania, a także przez długi czas wyróżniać się niezawodnym działaniem. To bardzo ważne, aby codzienna praca w kuchni wykonywana była sprawnie, bez zbędnych opóźnień. Czyste naczynia są tutaj bardzo ważne. Nie tylko podajemy na nich posiłki gościom, ale również przyrządzamy w nich potrawy.

Zmywarki kapturowe z oferty sklepu Termosy.com.pl to urządzenia najwyższej jakości, które znalazły się już w wielu lokalach. Wykonane są ze stali nierdzewnej, która jest bardzo odporna na wiele niekorzystnych czynników. Mowa tutaj między innymi o skrajnych temperaturach, uszkodzeniach mechanicznych czy zabrudzeniach. Sprzęt jest łatwy w czyszczeniu, toteż przez długi czas będzie się prezentować jak nowy. Modele z naszej oferty posiadają regulowane nóżki, co jeszcze bardziej poprawia komfort korzystania z nich. Specjalne kosze dają możliwość lepszej segregacji naczyń, dzięki czemu można jeszcze lepiej zagospodarować wolną przestrzeń w zmywarce.

Czym wyróżniają się zmywarki kapturowe?

Zmywarka kapturowa, jak sama ich nazwa wskazuje, na tle innych zmywarek wyróżnia się tym, że posiada tzw. kaptur. Profesjonalne zmywarki kapturowe świetnie radzą sobie z myciem, a następnie wyparzaniem różnych akcesoriów, jakie są niezbędne w gastronomii - pojemników gn, garnków, talerzy, szkła, tac, misek itp. Wyposażone są w kosze, które pomagają odpowiednio ułożyć naczynia i przygotować je do mycia. Oferowane modele to gwarancja, że oszczędzają Państwo nie tylko czas potrzebny na zmywanie naczyń, ale także pieniądze. Dzięki nim zużywamy znacznie mniej wody niż w czasie zmywania ręcznego.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy pomogą Państwu wybrać najlepszą zmywarkę kapturową, idealnie dopasowaną do potrzeb danego miejsca. U nas znajdziesz także inne urządzenia niezbędne w profesjonalnym lokalu.

  • Opinie naszych klientów
 
termosy.com.pl Reviews with ekomi-pl.com