• Kategorie
  • Szukaj
  • Stoły mroźnicze

Stoły mroźnicze ze stali nierdzewnej to wyposażenie niezbędne w praktycznie każdym lokalu gastronomicznym. Z jednej strony ułatwiają przechowywanie żywności w niskich temperaturach, a z drugiej pozytywnie wpływają na organizację przestrzeni w zapleczu kuchennym. Stół mroźniczy będzie niezwykle przydatnym rozwiązaniem w salach weselnych, firmach cateringowych, pizzeriach, restauracjach oraz wielu innych miejscach.

W naszej ofercie dostępne są stoły mroźnicze od renomowanego producenta - firmy Stalgast. Oferujemy urządzenia w różnych rozmiarach, dlatego bez trudu można je dopasować do kuchni, a tym samym ułatwić przyrządzenie posiłków. Sprawdź szczegóły i postaw na rozwiązania idealne do swojego lokalu. W sklepie Termosy.com.pl znajdziesz także wiele innych urządzeń chłodniczych do gastronomii, jak na przykład stoły chłodnicze, witryny chłodnicze, szafy chłodnicze gastronomiczne czy profesjonalne zamrażarki gastronomiczne. Dzięki nam kompleksowo wyposażysz miejsce pracy w gastronomii.

Zalety stołów mroźniczych

Stoły mroźnicze posiadają wiele zalet, co sprawia, że są niezawodnym rozwiązaniem w wielu miejscach - do firm cateringowych, aż po restauracje. Przede wszystkim stół mroźniczy pozwala nam przechowywać produkty w odpowiednio niskiej temperaturze, a tym samym przedłużyć ich świeżość oraz przydatność do spożycia. Duże blaty robocze stworzone zostały z myślą o tym, aby ułatwić proces obróbki i przygotowywania wielu potraw. Stół mroźniczy będzie idealnym rozwiązaniem wszędzie tam, gdzie liczy się funkcjonalne wyposażenie, a tym samym optymalne wykorzystywanie przestrzeni do pracy.

Stoły mroźnicze mogą posiadać zróżnicowaną liczbę półek, dzięki czemu organizacja i przechowywanie produktów spożywczych jest znacznie łatwiejsze. Wybrane stoły są także dostosowane do przechowywania pojemników GN 1 i posiadają samodomykające się drzwi.

Stoły mroźnicze w ofercie sklepu Termosy.com.pl

W sklepie gastronomicznym Termosy.com.pl posiadamy bogaty asortyment stołów mroźniczych marki Stalgast. To urządzenia wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, dlatego są niezwykle odporne na działanie wielu negatywnych czynników zewnętrznych, jak też intensywne użytkowanie. Dodatkowo warto podkreślić, że utrzymanie ich w czystości również nie sprawia większego problemu, co w lokalach gastronomicznych ma szczególne znaczenie. Stoły mroźnicze można dopasować zarówno do specyfiki pomieszczenia, w którym mają się one znajdować, jak również naszych indywidualnych preferencji.

U nas znajdziesz stół mroźniczy 2 drzwiowy oraz 3 drzwiowy. W zależności od wybranego modelu, agregat może znajdować się na dole urządzenia lub po prawej stronie. Nasze stoły mroźnicze wyróżnia między innymi wymuszony obieg powietrza, duża powierzchnia blatu roboczego, zróżnicowana pojemność, miejsce do przechowywania produktów spożywczych oraz trwała obudowa ze stali nierdzewnej.

  • Opinie naszych klientów
 
termosy.com.pl Reviews with ekomi-pl.com