• Kategorie
  • Szukaj
  • Pakowarki próżniowe do żywności

Pakowarki próżniowe do żywności to niezbędna pomoc w niemal każdym lokalu gastronomicznym. Przede wszystkim pozwalają nam one przechowywać produkty spożywcze albo gotowe dania w bardzo sterylnych warunkach. Brak dostępu powietrza sprawia, że przechowywane próżniowo produkty znacznie dłużej zachowują swoją świeżość, a tym samym przydatność do spożycia. Dla właścicieli restauracji czy barów to bardzo duża oszczędność pieniędzy, ponieważ dzięki tym urządzeniom można znacznie ograniczyć ilość wyrzucanych produktów.

W ofercie sklepu Termosy.com.pl można znaleźć pakowarki próżniowe gastronomiczne, które sprawdzą się w wielu miejscach, w zależności od jego wielkości, jak też rodzaju przechowywanych produktów. Oferujemy profesjonalne pakowarki próżniowe komorowe, jak też modele listowe. Sprawdź szczegóły oferty i już dziś wybierz niezawodne i wydajne pakowarki próżniowe do żywności od renomowanych producentów.

Pakowarki próżniowe do żywności - sposób na łatwe i higieniczne przechowywanie

Odpowiednie przechowywanie żywności jest bardzo ważne w każdym lokalu gastronomicznym. Przede wszystkim produkty muszą być tak przechowywane, aby zachowały swoją świeżość i ładny wygląd. Pozwala to przyrządzać smaczne dania oraz magazynować zapasy, które dłużej będą się nadawały do gotowania. Do tego musimy pamiętać o bezpieczeństwie gości. Dotyczy to przede wszystkim takich produktów, jak mięsa czy ryby. Ich niewłaściwe przechowywanie, może prowadzić do rozwijania się niebezpiecznych bakterii, a tym samym być bardzo niebezpieczne dla zdrowia osób, które spożywają przyrządzony z nich posiłek.

Pakowarki próżniowe do żywności to świetny sposób, aby na dłużej zachować jej świeżość. Przechowywanie bez nadmiaru powietrza, w specjalnych woreczkach, to także łatwiejsza organizacja przestrzeni w lodówkach czy zamrażarkach. Pakowarki próżniowe gastronomiczne świetnie sprawdzają się wtedy, kiedy chcemy zgromadzić większe zapasy artykułów spożywczych, na przykład przed większą imprezą. W restauracjach czy firmach cateringowych to urządzenia znacznie podnoszące komfort codziennego gotowania.

Zalety pakowarek próżniowych do żywności

Jak już zostało wspomniane, pakowarki próżniowe do żywności pozwalają nam znacznie przedłużyć jej świeżość, a do tego zaoszczędzić sporo przestrzeni w lodówkach. Ma to duże znaczenie w czasach, kiedy marnowanie jedzenia stało się naprawdę sporym problemem nie tylko w gastronomii, ale też naszych domach. Dodatkowo, jeżeli produkty pozbawione są zbędnego powietrza, możemy łatwo zachować ich naturalne właściwości. Przykładowo, mięso nadal będzie soczyste, gdyż nie wyschnie. Po usmażeniu możemy cieszyć się zatem jego soczystością i wspaniałym aromatem.

Pakowarki próżniowe do żywności pozwolą nam w bezpieczny sposób przechowywać różnorodne produkty - w tym również mąkę, cukier czy sól. Ponieważ nie pochłaniają one wówczas wilgoci, nie zmienią się w twardą bryłę i z powodzeniem będzie można odmierzyć ich idealną wagę do wypieków.

Rodzaje pakowarek próżniowych do żywności w naszej ofercie. Wybierz niezawodne pakowarki próżniowe gastronomiczne

W ofercie naszego sklepu można znaleźć dwa rodzaje pakowarek próżniowych do żywności - komorowe oraz listwowe. Pierwsze z nich będą świetne do profesjonalnych zastosowań w gastronomii. Pozwalają szybko i łatwo odessać powietrze, dzięki czemu żywność jest zamknięta szczelnie i nie ma ryzyka rozwoju bakterii czy pleśni. Modele listwowe wyróżniają się mniejszymi wymiarami. Idealnie sprawdzą się także na przykład w przypadku marynowania mięs. Obudowa ze stali nierdzewnej pozwala zachować najwyższe standardy higieny, ponieważ czyszczenie jest niezwykle łatwe.

ferujemy pakowarki gastronomiczne od renomowanych firm, jak Stalgast czy Yato. Dzięki temu można wyposażyć swój lokal w najlepsze sprzęty, które przez wiele lat będą wyróżniać się niezawodnym działaniem nawet w czasie intensywnego użytkowania.

  • Opinie naszych klientów
 
termosy.com.pl Reviews with ekomi-pl.com