• Kategorie
  • Szukaj
  • Wózki gastronomiczne

Bardzo wiele czynników decyduje o tym, czy dany lokal gastronomiczny zdobędzie uznanie klientów, a tym samym stanie się popularnym i chętnie odwiedzanym miejscem na kulinarnej mapie danego miasta. Pod uwagę musimy wziąć oczywiście oryginalną kartę dań, ale również profesjonalną obsługę gości czy szybkość serwowania potraw. W tym celu niezbędnym elementem wyposażenia, który bardzo pozytywnie wpływa na komfort pracy kelnerów, kucharzy oraz osób pracujących na zmywaku, są mobilne wózki gastronomiczne. Z całą pewnością będą one niezbędne w przypadku firm cateringowych, restauracji, domów weselnych, miejsc zajmujących się organizacją imprez okolicznościowych, szpitali oraz stołówek, gdzie każdego dnia serwuje się setki obiadów. W naszej ofercie dostępne są profesjonalne wózki gastronomiczne, pozwalające między innymi na sprawne zbieranie naczyń, talerzy, sztućców bądź półmisków ze stołów. Wózek gastronomiczny będzie też idealny do szybkiego transportu dużej ilości posiłków w tym samym czasie, dzięki czemu trafią one na stoły ciepłe, aromatyczne i pachnące.

W sklepie z wyposażeniem gastronomii Termosy.com.pl znajdziesz bogatą ofertę produktów. Asortyment to na przykład wózek gastronomiczny do transportu blach piekarniczych, wózek kelnerski 2 półkowy lub 3 półkowy, czy też wysokiej jakości wózek gastronomiczny wykonany z odpornej na uszkodzenia mechaniczne stali nierdzewnej. Wszystkie oferowane produkty wyróżnia mobilność, stabilna konstrukcja, a także łatwość przemieszczania się i manewrowania wózkiem z potrawami lub naczyniami.

Wózki gastronomiczne - niezbędne wyposażenie gastronomii

W przypadku wózków gastronomicznych musimy przede wszystkim pamiętać o tym, że jest to sprzęt mający niezwykle pozytywny wpływ na komfort pracy niemal całego zatrudnionego personelu. Każdy kelner, piekarz czy kucharz codziennie musi pokonywać długą trasę, aby dostarczyć gościom zamówione posiłki. Sprawa jest jeszcze bardziej skomplikowana w przypadku chociażby imprez okolicznościowych, gdzie w tym samym czasie musimy obsłużyć ogromną ilość gości, a jednocześnie pamiętać o zachowaniu czystości na stołach. Właśnie tutaj z pomocą przychodzą nam różne wózki gastronomiczne, które najczęściej posiadają dwie lub trzy półki. Tak duża powierzchnia sprawia, że bez trudu zmieścimy na nich gotowe dania, napoje, pojemniki gn, kosze z pieczywem, tace, talerze i inne niezbędne naczynia. Wyróżniają się ogromną funkcjonalnością, co czyni je nieocenioną pomocą.

Profesjonalne wózki gastronomiczne dopasowane do Twoich potrzeb

W sklepie Termosy.com.pl można znaleźć bogatą ofertę wózków gastronomicznych, które zostały zaprojektowane z myślą o specyfice różnych lokali. Znajdziesz tu na przykład wózek gastronomiczny do transportu pojemników gn czy blach piekarniczych. Takie sprzęt pozwoli ci zaoszczędzić wiele czasu i energii, co z całą pewnością przełoży się na zwiększenie wydajności pracy. Kursowanie między kuchnią a stolikiem stanie się znacznie prostsze i nie będzie już tak męczące.

Wózek gastronomiczny stanowi też niezbędnik w przypadku firm cateringowych i restauracji. Pozwala szybko rozwozić naczynia, a także zmniejsza ryzyko, że w drodze do stolika coś może nam się wylać z talerzy. Takie serwowanie potraw jest też bardziej eleganckie, dostawa nie zajmuje dużo czasu, co dla oczekujących na posiłek gości ma ogromne znacznie.

Wózki gastronomiczne ze stali nierdzewnej

Stal nierdzewna to materiał, który jest bardzo często wykorzystywany w branży gastronomicznej i cateringu. Nie tylko jest bezpieczna, jeżeli chodzi o kontakt z produktami spożywczymi, ale także łatwo utrzymać ją w czystości. Przyrządy z niej wykonane są ponadto odporne na korozję. Oferujemy wózki gastronomiczne ze stali nierdzewnej od renomowanego producenta, firmy Stalgast. Posiadamy modele wyposażone w specjalne półki, dopasowane do transportu pojemników gn 1/1, a także blach piekarniczych.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że w gastronomii liczą się nie tylko pyszne potrawy, ale także profesjonalna obsługa i wyposażenie. Właśnie dlatego przygotowaliśmy specjalna ofertę na wózki gastronomiczne. To produkty wysokiej jakości, które przez długi czas ułatwią wykonywanie codziennych obowiązków. Z ich pomocą transport naczyń czy serwowanie posiłków staną się znacznie łatwiejsze.

Wózki gastronomiczne w ofercie Termosy.com.pl

Wózek gastronomiczny przyda się w wielu miejscach. Takie wózki używane są do sprawnego transportu dań czy naczyń. Dzięki nim stoły szybko zostaną obsłużone, a goście nie będą musieli długo oczekiwać na posiłek. Odporna na uszkodzenia konstrukcja ze stali nierdzewnej sprawia, że wózek gastronomiczny przez długi czas będzie pełnić swoje najważniejsze funkcje. W ofercie sklepu Termosy.com.pl znaleźć można profesjonalny wózek gastronomiczny, a także wózek 3 półkowy czy 2 półkowy. Naszym klientom oferujemy produkty od renomowanych dostawców. Sprawdź szczegóły i już dzisiaj zamów odpowiednie wyposażenie do lokalu gastronomicznego.

  • Opinie naszych klientów
 
termosy.com.pl Reviews with ekomi-pl.com