• Kategorie
  • Szukaj
  • Wagi gastronomiczne

W sklepie Termosy.com.pl znaleźć można profesjonalne wagi gastronomiczne, które nie tylko pomagają w przyrządzaniu potraw, ale także prowadzeniu biznesu. Wykorzystywane są one wszędzie tam, gdzie konieczne jest odmierzanie towarów czy produktów spożywczych z bardzo dużą dokładnością. Waga gastronomiczne to nieodzowna pomoc w gastronomii bądź przemyśle spożywczym. Asortyment obejmuje takie produkty, jak waga magazynowa, waga sklepowa, a także waga kalkulacyjna. Warto także zwrócić uwagę na modele z legalizacją.

Zróżnicowany zakres ważenia (na przykład waga gastronomiczna do 15 kg, 30 kg lub 60 kg) sprawi, że każdy znajdzie urządzenia najlepiej dostosowane do danego miejsca. Elementy konstrukcyjne ze stali nierdzewnej pozwalają na ich długie użytkowanie. Sprawdź ofertę i wybierz idealną wagę gastronomiczną do swojego lokalu.

Wagi gastronomiczne - możliwości zastosowania

Profesjonalne wagi gastronomiczne to urządzenia niezbędne w różnego rodzaju placówkach handlowych czy przemyśle spożywczym. Dzięki nim możliwe jest bardzo precyzyjne (z dokładnością nawet do 1 g) odmierzanie artykułów przeznaczonych do sprzedaży lub wykorzystywanych do przyrządzania wielu potraw. Właśnie z tego powodu specjalistyczna waga gastronomiczna powinna się znaleźć w magazynach, hurtowniach, targowiskach, bazarach lub też sklepie spożywczym. Nikogo nie trzeba też przekonywać o jej wszechstronnym zastosowaniu w lokalach gastronomicznych. Sukces w kuchni to przede wszystkim pyszne dania, a ich podstawą jest dokładne odmierzanie składników (mąki, cukru, soli i wielu, wielu innych). Bez prawidłowych proporcji trudno nam będzie zrobić wyśmienite ciasto bądź chleb, w których każdy ze składników musi być często odmierzony co do ziarenka.

Waga gastronomiczna okazuje się niezastąpionym pomocnikiem każdego szefa kuchni. Dzięki dużej dokładności usprawni pracę w restauracji, barze lub piekarni. Takie urządzenie, w zależności od naszych potrzeb, posiada zróżnicowany zakres ważenia - do 2 kg, 5 kg, 15 kg, 30 kg, 60 kg lub jeszcze więcej. Przykładowo waga gastronomiczna do 15 kg pozwoli nam przygotować składniki do praktycznie każdej potrawy. W ten sposób gotowanie, smażenie lub pieczenie staje się nie tylko szybkie, ale i bardzo przyjemne.

Co wyróżnia wagi gastronomiczne?

W magazynach, sklepach czy hurtowniach wymaga się bardzo dużej dokładności, jeżeli chodzi o odmierzone składniki. Ważenie "na ok" nie ma tutaj racji bytu i może negatywnie odbić się na prowadzonym przez nas biznesie. Profesjonalne wagi to bardzo bogaty asortyment produktów stworzonych z myślą o wielu miejscach. Tym, co przede wszystkim wyróżnia te urządzenia, jest ogromna dokładność ważenia. Wybrane modele wag gastronomicznych zostały wyposażone w różne funkcje, które ułatwiają pracę. Można tutaj wymienić na przykład funkcję liczenia sztuk, precyzyjny czujnik tensometryczny, zróżnicowany zakres limitów wagowych. Ponadto w ofercie znajdują się także specjalistyczne wagi z legalizacją.

Oferta wag gastronomicznych

W sklepie gastronomicznym Termosy.com.pl można znaleźć bardzo bogatą ofertę wag gastronomicznych do renomowanych producentów. Gwarantuje to nie tylko dokładność ważenia, ale także niezawodne działanie przez bardzo długi czas. Takie produkty są niezastąpione w wielu miejscach, a konkretne modele możemy idealnie dopasować do danego lokalu czy zakładu pracy. W asortymencie czeka na nas bowiem waga magazynowa, waga sklepowa czy niezbędne w handlu wagi kalkulacyjne. Wiele z tych urządzeń możemy wykorzystać także jako bardzo przydatne wagi kuchenne, przydatne nie tylko w restauracjach, ale także naszych domach.

  • Opinie naszych klientów
 
termosy.com.pl Reviews with ekomi-pl.com