• Kategorie
  • Szukaj
  • Urządzenia do obróbki mechanicznej

Nasza firma zadbała również o szerokiej gamie profesjonalnych urządzeń do obróbki mechanicznej renomowanych producentów.

 

MIKSERY, BLENDERY, SZATKOWNICE

W celu przygotowania różnego rodzaju zup-kremów i puree, niezbędne w kuchni będą profesjonalne miksery i blendery o wysokiej mocy. Szatkownice rozprawią się z warzywami i owocami, przyspieszając żmudną pracę ręczną. Posiadamy nie tylko same urządzenia do obróbki mechanicznej, ale też akcesoria i części zamienne. 

 

MASZYNKI DO MIĘSA I PIŁY DO KOŚCI

Mielenie mięs to bardzo popularna w naszej kuchni forma obróbki mechanicznej. Nie sposób wyobrazić sobie Kuchni Polskiej bez klopsików, kraminadli,  pulpetów i pasztetów. Nasze urządzenia o wysokich standardach jakościowych zapewnią odpowiednią jakość i gwarantują wieloletnie zadowolenie. Z tak twardym materiałem jak kości rozprawią się nasze piły.

 

KRAJALNICE

Krajalnice do wędlin i serów to nieoceniona pomoc w kuchni. Nie tylko przyspieszają pracę, ale są dokładniejsze niż ludzka ręka. Dzięki nim możliwe jest pokrojenie wędlin na bardzo cienkie plastry, a takie właśnie rozwiązanie podnosi niejednokrotnie walory smakowe, jak na przykład w przypadku wędlin suszonych: szynka parmeńska, czy schwarzwaldzka.

Zobacz również garnki gastronomiczne, odstojniki na miód, a także wyposażenie pizzerii.