• Kategorie
  • Szukaj
  • Dozowniki

Dyspensery i dozowniki to kategoria, która zainteresuje z pewnością hotelarzy i restauratorów, tam gdzie serwowane są śniadania w postaci szwedzkiego stołu. Posiadamy dozowniki do soków i innych zimnych napojów, dozowniki do płatków śniadaniowych oraz schładzacze napojów

 

DOZOWNIKI DO SOKÓW

Dyspensery do skoków i innych napojów doskonale sprawdzą się w małej i dużej gastronomii. Dozowniki z systemem chłodzenia, utrzymają napoje w odpowiedniej temperaturze, zapewniając orzeźwienie w cieplejsze dni. Są wyposażone w praktyczne pokrętła i niekapiące krany, dzięki czemu będą one proste w obsłudze. Pojemniki wykonane są z trwałego i odpornego na zarysowania poliwęglanu, obudowa ze stali nierdzewnej. Całość to bardzo elegancki design łączący piękno z funkcjonalnością. 


DOZOWNIKI DO MUESLI

Dyspensery, czyli  dozowniki do musli / muesli to wygodne rozwiązanie umożliwiające gościom samodzielne napełnianie naczyń płatkami śniadaniowymi i przygotowanie mieszanki zgodnie z własnymi upodobaniami. Mechanizm dozowania porcji ułatwi korzystanie z urządzenia. Dozownik do musli wykonany jest z wysoko polerowanej stali nierdzewnej, a samo naczynie na płatki z trwałego tworzywa, które dzięki przezroczystości przyciągać będzie gości i zachęcać do skorzystania. Jednocześnie umożliwi kontrolę zawartości w celu ewentualnego uzupełnienia. 

GRANITOR

W upalne dni warto zaoferować gościom doskonale chłodzącą "granitę", tradycyjny sycylijski napój na bazie drobno kruszonego lodu i kawy lub soków. Do przygotowania tego przysmaku niezbędny będzie granitor.

  • Opinie naszych klientów
 
termosy.com.pl Reviews with ekomi-pl.com