• Kategorie
  • Szukaj
  • Witryny chłodnicze

Witryny chłodnicze to urządzenia, które znajdują zastosowanie w wielu miejscach. Obowiązkowo powinny się znaleźć w małych i dużych lokalach gastronomicznych, a także sklepach spożywczych czy supermarketach. Ponadto nie może ich zabraknąć w restauracjach, kawiarniach czy cukierniach. Dzięki nim możliwe jest nie tylko przechowywanie żywności w odpowiednio niskich temperaturach, ale także jej estetyczne wyeksponowanie. Takie działanie z pewnością zwróci uwagę potencjalnych klientów lub gości, a tym samym zachęci do zakupu.

Witryny chłodnicze - odpowiednie warunki do przechowywania

W sklepie Termosy.com.pl oferujemy bogaty asortyment witryn chłodniczych w różnych rozmiarach, a także zróżnicowanych parametrach. Pozwoli to w prosty sposób wybrać model najlepiej dopasowany do indywidualnych potrzeb, jak i specyfiki danego pomieszczenia. Z nimi utrzymywanie jedzenia w niskich temperaturach przestanie już być problemem. Bez witryny chłodniczej trudno wyobrazić sobie przechowywanie towaru nie tylko w niskich temperaturach, ale też bezpiecznych warunkach. Taki sprzęt pozwala zachować świeżość, zapach i smak jedzenia. Bez problemu zmieści nawet dużą ilość produktów.

Witryny chłodnicze - idealne do sklepów i nie tylko

Witryny chłodnicze mają dwa podstawowe zadania. Pierwszym jest utrzymanie jedzenia lub produktów spożywczych w niskiej temperaturze. W ten sposób dłużej zachowują one swój smak, zapach, wygląd czy konsystencję. Będę niezastąpione, kiedy w ofercie naszego sklepu znajdują się na przykład mrożonki, mięsa, ryby, nabiał i wiele innych produktów. W restauracji czy barze dzięki nim możemy zachować świeżość kanapek, sałatek serów, owoców, warzyw, jak też gotowej żywności, która podawana jest na zimno.

Druga funkcja witryn chłodniczych to oczywiście ekspozycja towaru. W tym celu najlepiej sprawdzą się właśnie witryny ekspozycyjne, w których bez trudu schłodzisz również napoje. Przeszklone modele pozwalają zapoznać się z asortymentem, ocenić jego świeżość i wybrać odpowiedni produkt. Będą niezastąpione w sklepach mięsnych, gdzie posłużą do prezentacji wędlin, mięs czy serów. Witryny chłodnicze sprawdzą się też świetnie w cukierniach, kawiarniach czy lodziarniach. Tam używane są do przechowywania ciast, deserów czy wspomnianych napojów.

Witryny chłodnicze - odkryj bogaty asortyment

Witryny chłodnicze z oferty sklepu Termosy.com.pl można bez problemu idealnie dopasować do warunków danego miejsca, jak również specyfiki branży. Inne urządzenia sprawdzą się przecież w cukierni, a inne w sklepie spożywczym. Do wyboru mamy modele nadstawne lub takie, które możemy postawić na podłodze. Pierwsze z nich można ustawić na blacie, aby znajdowały się na poziomie wzroku klienta. Dostępne są w różnych kolorach, dlatego stworzą spójną całość z pozostałymi elementami wystroju.

Niektóre modele witryn chłodniczych wyposażone zostały w oświetlenie LED, co pozwala na jeszcze bardziej atrakcyjną ekspozycję artykułów.  Warto podkreślić, że jest to światło, które nie wydziela ciepła, dlatego idealnie sprawdza się w różnych urządzeniach chłodniczych. W ofercie można znaleźć witryny chłodnicze znanych marek, które są niezwykle chętnie wybierane przez właścicieli restauracji, sklepów, a także znawców branży gastronomicznej w Polsce. Witryny Stalgast czy Yato to gwarancja najwyższej jakości i niezawodność działania. Wykonane zostały z niezwykle odpornej stali nierdzewnej.

Wybierz witrynę chłodniczą ze sklepu Termosy.com.pl

Na naszej stronie znaleźć można wiele innych urządzeń chłodniczych. Sprawdź również aktualne informacje dotyczące wielu promocji na produkty dla gastronomii. Wydajne witryny chłodnicze o zróżnicowanych pojemnościach to sprzęt szczególnie przydatny w restauracjach i wielu innych lokalach. Zakres temperatur, wymiary, pojemność, półki, głębokość - bogaty asortyment pozwoli ci dopasować wszystkie wymienione parametry lodówki możliwie najlepiej do Twojego pomieszczenia.

  • Opinie naszych klientów
 
termosy.com.pl Reviews with ekomi-pl.com