• Kategorie
  • Szukaj
  • Garnki Yato z podziałką

Garnek z podziałką będzie niezastąpiony, kiedy zależy nam na szybkim i łatwym odmierzeniu odpowiedniej ilości płynów. W sklepie Termosy.com.pl oferujemy garnki Yato, cechujące się trwałością, estetycznym wyglądem oraz grubym dnem. To sprawia, że można w nich gotować wiele potraw bez ryzyka przypalenia. Poznaj naszą ofertę na garnki Yato i wybierz model odpowiedni dla siebie lub stwórz zestaw, który na wiele lat stanie się wiernym towarzyszem podczas kulinarnych zmagań.

Garnek Yato - solidny garnek z podziałką

W kuchni cenimy sobie szczególnie te naczynia, które pomagają nam w jeszcze sprawniejszym gotowaniu posiłków. Taką właśnie cechę posiada garnek Yato. To bardzo praktyczny garnek z podziałką, idealny dla miłośników zup, wywarów czy kompotów. Dzięki niemu nie musimy odmierzać płynów w osobnym naczyniu i potem przelewać ich do kolejnego. Namalowana na wewnętrznej stronie garnka Yato podziałka z powodzeniem zastąpi różne miarki. W ten sposób łatwiej możemy utrzymać porządek w kuchni, gdyż wszelkie płynne składniki mogą trafiać prosto do garnka. To również doskonałe rozwiązanie, kiedy nie dysponujemy dużym blatem, który może pomieścić wiele różnych sprzętów.

Dlaczego warto postawić na garnki Yato?

Garnki Yato z naszego asortymentu zostały wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Jej zastosowanie sprawia, że naczynie jest odporne na korozję, higieniczne, łatwe w czyszczeniu (również w zmywarkach), a także szybko się nagrzewa. Takie zestaw cech pozwala nie tylko na łatwiejsze gotowanie, ale również utrzymanie najwyższego poziomu czystości oraz bezpieczeństwa. Ma to istotne znaczenie przede wszystkim w lokalach gastronomicznych, gdzie każdego dnia gotuje się duże ilości różnorodnych potraw. Wysokiej jakości garnek Yato przez długi czas pozwoli na sprawne przyrządzania dań o różnym stopniu trudności - od tradycyjnych zup po bardziej wyszukane pozycje z menu.

Dodatkową zaletą, jaką posiadają garnki Yato, są nienagrzewające się nitowane uszy. Taki element pozwala na zachowanie odpowiednio wysokiego poziomu bezpieczeństwa i zminimalizowanie ryzyka poparzenia się. Grube dno ze specjalną wkładką ferromagnetyczną sprawia, że garnki Yato mogą być używane na wszystkich rodzajach kuchenek - ceramicznych, gazowych, elektrycznych czy indukcyjnych. Idealnie płaskie dno pozwala dodatkowo na równomierne nagrzewanie się garnka i gospodarowanie ciepłem.

Garnki Yato - skompletuj idealny zestaw garnków z podziałką

W każdej kuchni, bez względu na jej wielkość czy charakter przyrządzanych potraw, powinno się znaleźć przynajmniej kilka garnków różnej wielkości. W sklepie Termosy.com.pl znajdują się garnki, które będą idealne do okazjonalnego gotowania w domu, jak i codziennego przygotowywania nawet bardzo dużej ilości potraw w restauracji, barze lub innym lokalu gastronomicznym. Do wyboru mamy na przykład garnek Yato o pojemności 6 litrów, doskonały do gotowania zup w domowym zaciszu, jak i garnki Yato o znacznie większych gabarytach, jak 50, 70, a nawet 100 litrów. Taka oferta pozwala skompletować garnki Yato na każdą okazję. Dzięki temu zawsze pod ręką będziemy mieli odpowiedni model, dopasowany do aktualnych potrzeb w kuchni.


  • Opinie naszych klientów
 
termosy.com.pl Reviews with ekomi-pl.com