• Kategorie
  • Szukaj
  • Kuchenki i kuchnie gastronomiczne

Kuchenka gastronomiczna to serce każdego lokalu, gdzie przyrządzane są każdego dnia nawet bardzo duże ilości posiłków dla naszych gości. Nie może jej zabraknąć zarówno w dużej, jak i małej gastronomii. Stanowi niezbędny element wyposażenia firmy cateringowej, pizzerii, restauracji czy baru. Mając na uwadze specyfikę tych miejsc, wydaje się oczywiste, że musi się ona różnić od tradycyjnego sprzętu, jaki znajduje się w naszych domach. Kuchnie gastronomiczne to sprzęty zaprojektowane z myślą właśnie o lokalach gastronomicznych, gdzie liczy się najwyższa jakość gotowania, a także szybkość i niezawodność. Wykonane zostały z najlepszej stali nierdzewnej, dlatego są bardziej odporne na uszkodzenia mechaniczne, łatwiej utrzymać je w czystości, a ponadto wyróżniają się takimi cechami, jak łatwość obsługi czy funkcjonalność. Bez problemu spełnią indywidualne wymagania nawet bardzo rygorystycznych szefów kuchni. Przystosowane są do specyfiki każdego lokalu, gdzie niezbędne są sprzęty na odpowiednio wysokim poziomie.

W sklepie internetowym Termosy.com.pl oferujemy naszym klientom niezwykle bogaty asortyment na kuchnie gastronomiczne. Można u nas znaleźć między innymi profesjonalne kuchnie gazowe, kuchnie indukcyjne, modele z piekarnikiem lub bez, a także wyposażone w palniki o zróżnicowanej liczbie. Dzięki temu szybko znajdziesz takie, które najlepiej dopasujesz do swoich potrzeb. Kuchnia gastronomiczna sprawi, że codzienna praca stanie się znacznie przyjemniejsza, a potrawy za każdym razem będą zachwycać wyjątkowym smakiem.

Kuchnie gastronomiczne - profesjonalne wyposażenie gastronomii

Kuchnie gastronomiczne mogą mieć wiele odsłon. Wolnostojące kuchnie to absolutny niezbędnik w barach czy restauracjach. To właśnie dzięki nim możliwe jest codzienne gotowanie bez ryzyka przypalenia potraw. Kuchenka gastronomiczna sprawnie pozwoli nam przygotować zupy, ugotować warzywa, usmażyć mięso, makaron i wiele, wiele innych. Wraz z odpowiednim zestawem garnków tworzy idealny duet. W lokalach gastronomicznych możemy spotkać między innymi kuchnie gazowe, kuchenki indukcyjne, czy też kuchnie ceramiczne. Różnią się one między sobą zarówno budową, jak i szeregiem różnorodnych funkcji.

Przede wszystkim kuchnie gastronomiczne (często określane również jako kuchenki przemysłowe) mogą występować jako modele z piekarnikiem lub bez niego. W pierwszym przypadku jest to najczęściej piekarnik elektryczny, ale znajdziemy też kuchenki z piekarnikiem gazowym. Wszystko uzależnione jest od tego, jaki sprzęt będzie najlepiej spełniać nasze oczekiwania. Ponadto kuchnie gastronomiczne posiadają także zróżnicowaną ilość palników. Niewielka kuchnia gastronomiczna może posiadać przykładowo dwa palniki, natomiast ta o większych rozmiarach nawet sześć.

Kuchenki gastronomiczne w sklepie Termosy.com.pl

W naszym sklepie znajdziesz profesjonalne kuchnie gastronomiczne wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnej. Takie produkty wyróżniają się przede wszystkim funkcjonalnością, a także łatwością obsługi. Obudowa jest odporna nie tylko na zabrudzenia czy intensywne użytkowanie, ale także różne uszkodzenia mechaniczne, jakie mogą powstać w lokalu. W bogatej ofercie przygotowaliśmy różnorodne kuchnie gastronomiczne. Znajdziesz tutaj na przykład kuchnie gazowe, kuchenki indukcyjne, kuchnie elektryczne, a także kuchnie ceramiczne. Wybrane modele zostały ponadto wyposażone w profesjonalne piekarniki, które z całą pewnością jeszcze bardziej podniosą komfort pracy w kuchni.

  • Opinie naszych klientów
 
termosy.com.pl Reviews with ekomi-pl.com