• Kategorie
  • Szukaj
  • Obieraczki do ziemniaków elektryczne

Obieraczki do ziemniaków elektryczne

Zarówno małe, jak i duże lokale skorzystają na wygodzie, jaką zapewniają elektryczne obieraczki do ziemniaków. Proponowane modele stanowią połączenie nowoczesnej technologii z prostotą budowy. Dzięki temu są bardzo proste w obsłudze - poradzi sobie z nimi każdy pracownik. Wysoka jakość wykonania wpływa na ich długi okres przydatności - starannie dobrane materiały sprawiają, że są one odporne na rdzę oraz drobne uszkodzenia mechaniczne. Wykonane z mocnej, wytrzymałej stali nierdzewnej, a pokrywa z poliwęglanu (posiada specjalny wyłącznik bezpieczeństwa). Obieraczki do ziemniaków elektryczne oferują łatwą dostępność do podzespołów, co pozwala na bezproblemowe dotarcie do wszystkich mechanizmów w razie potrzeby konserwacji.

Obieraczki z naszej oferty

W naszej ofercie online obieraczki do ziemniaków elektryczne sprzedawane są w gotowych zestawach, ale możesz również dokupić osobno separator obierzyn i dołączyć do maszyny. Oferujemy dwa modele od profesjonalnej firmy Stalgast cieszącej się pozytywną opinią wielu klientów. Mniejszy model posiada jednorazowy wsad, który utrzyma do 6 kg ziemniaków, większy odpowiednik nawet 12 kg. Obieraczki do ziemniaków elektryczne posiadają czasomierz, który można regulować aż do 5 minut! Proponowane maszyny bardzo dokładnie obierają ziemniaki i robią to o wiele szybciej od ludzkich dłoni. Tak przygotowane ziemniaki można użyć zarówno do zup, dań głównych, jak i różnorodnych sałatek. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem i składania zamówień.

Nie sposób wyobrazić sobie, że w dużym lokalu gastronomicznym, tak żmudną czynność jaką jest obieranie warzyw, wykonywać ręcznie. Czas zaoszczędzony dzięki obieraczkom do ziemniaków, można poświęcić na przygotowywanie innych potraw. Zaletą naszych urządzeń jest cicha praca. 

  • Opinie naszych klientów
 
termosy.com.pl Reviews with ekomi-pl.com