• Kategorie
  • Szukaj
  • Zamrażarki gastronomiczne

Zamrażarki gastronomiczne, podobnie jak wiele innych urządzeń chłodniczych z naszej oferty, będą niezastąpione w wielu miejscach. Z pewnością docenią je właściciele restauracji, barów, sklepów mięsnych, rzeźni czy marketów. Dzięki nim możemy przechowywać produkty spożywcze w odpowiednio niskich temperaturach, a tym samym przedłużyć ich przydatność do spożycia. Sprawdź oferowane urządzenia i wybierz takie zamrażarki, które najlepiej spełnią się w Twoim lokalu.

Zamrażarki gastronomiczne - profesjonalne urządzenia dla Twojego biznesu

Wspomniane zamrażarki to urządzenia, które są przeznaczone do szybkiego schładzania lub zamrażania przygotowanych wcześniej potraw bądź wybranych produktów spożywczych. Właśnie dlatego są one tak niezbędne w wielu miejscach, a ich zakup przełoży się nie tylko na lepszą organizację codziennej pracy, ale również oszczędność pieniędzy. W jaki sposób zamrażarka gastronomiczna może nam pomóc w prowadzeniu biznesu?

Otóż na początku musimy sobie uświadomić, jak wiele jedzenia marnuje się każdego dnia. Owoce i warzywa szybko dojrzewają, a tym samym tracą swój apetyczny wygląd i walory smakowe. Pieczywo przestaje być chrupkie, a wiele dań przechowywanych dłużej w temperaturze pokojowej po prostu nie nadaje się do spożycia. Rozwiązaniem problemu są właśnie profesjonalne zamrażarki. Pozwolą nam one skutecznie przedłużyć termin przydatności do spożycia wielu produktów. Dzięki temu możemy znacznie ograniczyć ilość wyrzucanego jedzenia, a przez to kupować mniej artykułów spożywczych.

Zamrażarki gastronomiczne - zamień marnowanie na zamrażanie

Jak już zostało wspomniane, marnowanie jedzenia to ogromny problem współczesnego świata. Wyposażenie lokalu w zamrażarki gastronomiczne pozwoli nam przedłużyć przydatność do spożycia wielu produktów. Świeże składniki to podstawa, aby przygotować smaczne i wartościowe dania, o czym z pewnością wie każdy, kto zajmuje się sztuką kulinarną. Schładzanie lub zamrażanie artykułów spożywczych pozwala też zachować ich walory smakowe, odpowiedni kolor, zapach czy składniki odżywcze.

Zamrażarki gastronomiczne będą też idealne do magazynowania zapasów. Takie rozwiązanie z pewnością ułatwi nam pracę na kuchni i sprawi, że stanie się ona znacznie mniej męcząca i czasochłonna.

Oferta zamrażarek gastronomicznych ze sklepu Termosy.com.pl

Oferujemy zamrażarki gastronomiczne od znanej wielu restauratorom marki Stalgast. Takie urządzenia to gwarancja wysokiej jakości, niezawodność działania, a także odporność na intensywne użytkowanie. Materiał, z jakiego zostały wykonane zamrażarki, to niezwykle trwała i estetyczna stal nierdzewna. Doskonale sprawdza się w zapleczach kuchennych. Jest odporna na intensywne użytkowanie, uszkodzenia, szorowanie, zarysowania czy wilgoć. Łatwo utrzymać ją w czystości, dzięki czemu dbałość o zamrażarki gastronomiczne nie zajmuje wiele czasu.

Zastosowany w zamrażarkach czynnik chłodniczy jest bezpieczny dla środowiska, dlatego ich wybór to rozwiązanie nie tylko ekonomiczne, ale również ekologiczne. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem i wybrania takiego modelu, który najlepiej sprawdzi się w danym zapleczu kuchennym. Wyposażenie gastronomii, znajdujące się w naszej ofercie, spełnia oczekiwania nawet bardzo wymagających klientów. W zależności od Państwa potrzeb, można u nas znaleźć profesjonalny sprzęt, jak i niewielkie akcesoria do restauracji i nie tylko.

  • Opinie naszych klientów
 
termosy.com.pl Reviews with ekomi-pl.com