• Kategorie
  • Szukaj
  • Garnki gastronomiczne

 

Profesjonalne garnki gastronomiczne

W naszym asortymencie można znaleźć szeroki wybór garnków gastronomicznych. Wszystkie produkty wykonane są w wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu gotowanie z ich użyciem jest prawdziwą przyjemnością. W ofercie znajdują się garnki o rożnej pojemności i wielkości. Możemy wybrać produkt dostosowany do naszych potrzeb. W naszym sklepie można też znaleźć garnki gastronomiczne specjalistyczne, garnki z kranem czy garnki do warzenia i zacierania piwa.

Patelnie gastronomiczne

W naszej ofercie, oprócz garnków gastronomicznych, można znaleźć też szeroki wybór patelni przeznaczonych do różnych celów. Produkty wykonane są z różnych materiałów. Posiadamy patelnie stalowe (odporne na rdze i zarysowania), aluminiowe (szybko się nagrzewają, są lekkie) oraz żeliwne (doskonale przewodzą ciepło, są bardzo wytrzymałe). Ponadto znajdziesz u nas patelnie specjalistyczne, a także elektryczne i gazowe. Dla miłośników naleśników mamy też patelnie do naleśników.

Garnki do gastronomii

Przyjemność gotowania w kuchni to nie tylko wygoda, jaką zapewniają odpowiednio dobrane, profesjonalne garnki gastronomiczne, ale również ich elegancki i nowoczesny wygląd. Estetyczne i praktyczne garnki z wygodnymi uchwytami będą świetnym kompanem w każdej kuchni. Ich wysoka jakość sprawi, że przygotowanie z nimi potraw będzie czystą przyjemnością. Rozumiemy potrzeby naszych klientów związane z wygodnym gotowaniem, dlatego widoczne w tej kategorii garnki do gastronomii z pewnością wybierze każdy miłośnik gotowania - amator, jak i profesjonalista.

Oferowane garnki możesz bez problemu dopasować m.in. do posiadanej kuchenki. Wykorzystasz je podczas gotowania na kuchence gazowej, jak i płycie indukcyjnej, ale też kuchence halogenowej. Proponujemy zarówno garnki żeliwne, ze stali nierdzewnej, z dnem sandwich, jak i wiele innych. Ich budowa pozwala na doskonałe przewodzenie ciepła i szybkie nagrzewanie potraw. Dzięki najwyższej jakości wykonania garnków sprawdzą się one nie tylko w użytku w gastronomii, ale również w domowej kuchni. Różne rozmiary oferowanych modeli sprawiają, że znajdziesz tu garnki do gastronomii zarówno do masowego gotowania potraw w dużych ilościach, jak i pojedynczych, mniejszych posiłków. Wysoka wytrzymałość na uszkodzenia oraz zarysowania pozwolą cieszyć się ich wyglądem, a także funkcjonalnością przez długie lata. Nie musisz obawiać się też utrzymania garnków w czystości - możesz umieścić je w zmywarce.